Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: ПРОБЛЕМ с АГУ на 190Е  (Прочетена 45579 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

03 Ноември, 2014, 13:02:31
Отговор #45
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Добре дошъл колега @luben_lubenov!

Тази плочка можеш да е закупиш почти от всякъде където продават газови уредби.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!


21 Февруари, 2015, 15:02:42
Отговор #46
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Февр. 2015
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes 190E 1.8
Здравейте и от мен. Видях 4е доста колеги имат сходен на моя проблем. за това и аз реших да поискам съвет за проблема ми. имам 190 Е 1.8   1991  имам и обикновенна газова / за марката не се сещам - така си я взех с газовата/ смених изпарителя с нов търски. но проблемът ми остана , а именно не държи ниски обороти и гасне, гърми ,но рядко. На бензин е същото, в момента в който върна  гаста - гасне. смених какво ли не заради пишмян майстори - смених гарнитура на главата ....както си трябва - със шлайф и припасване на клапани, смених гарнитури на всмукателни колектори, смених кабели , свещи...... маншона на мех. инжекция, после цялата инжекция ...... проблема си остава . и ми писна всеки дето се цани за майстор да вдига ръце и да ми казва , 4е "на тази кола всеки следващ ден и е подарен" аман от майстори за завиване на бол4ета и гайки. дори намерих един стар майстор на рали състезатели от едно време - наглася ми 4овека инжекцията и колата заспива. в момента в който загася и запаля след това - все едно нищо не сме правили..... незнам какво да правя, от една година съм налял пари в нея като за три такива коли - ефект няма, а не ми се маха колата защото си я оби4ам. Надявам се поне тук някой да ми даде адекватно мнение или каквото и да е , за да си реша проблема. Благодаря Ви предварително

22 Февруари, 2015, 11:49:39
Отговор #47
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей колега,

започни първо от електрическата система на колата, трябва да е вкараш в нормален режим на работа на бензин след което започва по газовата уредба.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

22 Февруари, 2015, 19:17:21
Отговор #48
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Февр. 2015
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes-Benz 190E 2.3
Здравейте и от мен. И аз имах същия проблем като колегата Желев, но след два дена ровичкане открих проблема в стъпковия мотор който бе клиасал.Демонтирах, почистих го с чистител за карборатори и всичко се оправи докато не тръгнах на тест.Сега колата държи чудесни обороти и на бензин и на газ,но като освободя от скорост и колата се движи по инерция гасне, или задържа оборотите високи( става въпрос за работа на газ, на бензин всичко си е наред). Мисля, че проблема е в газовата.Не разбирам, но е монтирана абсурдно. Може ли някой да ме насочи на къде да продължа?
Благодаря ви предварително!   

07 Април, 2015, 16:06:16
Отговор #49
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Апр. 2015
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w201, 2.0e
Здравейте,  колеги от близо година имаме мерцедес 190е.  Колата е 2.0 122к.с. с обикновенна газова. Работи си нормално на бензин и на газ,  не гърми не прави проблеми като цяло. Проблема ми е,  че последно като я закарах на газ анализатор така я настоиха,  че гореше 20+/100 в Пловдив. Завих малко, да не кажа доста,  болта на клапана за газта и сега гори около 15, като върви прилично. Молбата ми е да ми дадете някакви координати на въпросния майтор от който всички са толкова доволни, за да си мина газ анализатор при някой кадърен човек и да се настрои колата както трябва.  Благодаря предварително!


29 Ноември, 2015, 23:37:00
Отговор #50
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2015
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes 190
Здравеите моля даите номера на георги от пловдив

23 Март, 2016, 22:59:05
Отговор #51
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2016
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes-Benz W 124
Здравейте ,колеги любители на Мерцедеси !
Искам телефона на Георги,майстора от Пловдив.
При моята 124-ка 2000 кубика ,това маркуче ,дето пада като гръмне е на много кофти място и много трудно се слага.С удоволствие ще прескоча до Пловдив за да се оправи проблема.

30 Май, 2016, 08:49:44
Отговор #52
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Май 2016
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124
Може ли номера на Георги от Пловдив.
Здравейте ,колеги любители на Мерцедеси !
Искам телефона на Георги,майстора от Пловдив.
При моята 124-ка 2000 кубика ,това маркуче ,дето пада като гръмне е на много кофти място и много трудно се слага.С удоволствие ще прескоча до Пловдив за да се оправи проблема.




Здравейте , колеги. Притежател съм на w124 200E. Имам проблем с газовата и не само с нея. Бихте ли ми дали номера на майстора Георги  от Пловдив. Благодара ви предварително.

01 Август, 2016, 22:59:51
Отговор #53
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Авг. 2016
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes Benz 190E 2.0
Здравейте! Отскоро съм собственик на 190E 2.0 и съм много щастлив от прочетеното в тази тема, че проблемите ми могат и да се решат. Някой би ли ми дал номера на Георги от Пловдив?

27 Август, 2016, 22:37:29
Отговор #54
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Авг. 2016
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124
Може ли да ми пратите номера на Георги . Благодаря предварително!


29 Август, 2016, 11:52:55
Отговор #55
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Авг. 2016
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124
Моля ви спешно е :/

29 Август, 2016, 16:00:59
Отговор #56
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
телефона на Георги 0898 765 185
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети: Проблем АГУ 190Е w201 
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum