Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: ПРОБЛЕМ с АГУ на 190Е  (Прочетена 45720 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

27 Септември, 2011, 19:14:58
Отговор #15
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
как да се свържа с него или да го намеря в Пловдив !
Изпратих ти телефона на лично съобщение. ok
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!


28 Септември, 2011, 22:14:47
Отговор #16
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Септ. 2011
  • Публикации: 10
  • Местонахождение: stara zagora
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 190 E
много благодаря ! Ще се възползвам от услугите на майстора ! Само да се измъкна от работа и ще звъня !!! Тези дни тре да стане!!! ok

25 Декември, 2011, 16:48:05
Отговор #17
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Проблема на колегата zlatomir tomov е решен, Георги като съвестен майстор(малко са вече такива) е монтирал и настроил газовата уредба  Ланди Рендзо(обикновена) и колата е заспала.  :smile: clap clap
Радвам се, че помогнахме на колегата да няма повече проблеми с автомобила си. ok
Ей това се казва взаимопомощ!  Happy Happy
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

27 Декември, 2011, 14:19:05
Отговор #18
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 1555
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Преди време: С 180, W202!
  • Репутация: +12
Бого, ще трябва да намина и аз когато мога до Пловдив, та да туря едно обикновено АГУ и да ми го настроят, щото за ГИ толкова пари не ми се дават. Нали не сме с пластмасови колектори, дето правят БУМ sarcastic hand
Какъв разход ти дава на теб, а и върви ли колицата добре.
Пиша тук, та да не отварям друга тема.
:bow:    :bow:    :bow:    
:bow:    :bow:    :bow:       Mercedes-Benz-move
:bow:    :bow:    :bow:

27 Декември, 2011, 14:34:11
Отговор #19
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Бого, ще трябва да намина и аз когато мога до Пловдив, та да туря едно обикновено АГУ и да ми го настроят, щото за ГИ толкова пари не ми се дават. Нали не сме с пластмасови колектори, дето правят БУМ sarcastic hand
Какъв разход ти дава на теб, а и върви ли колицата добре.
Пиша тук, та да не отварям друга тема.
Разход градско 13л. газ, смесено каране 9-10л. магистрално 8л. газ 90-110км.
Детонации има при неизправна запалителна система, кабели,свещи, обеднена смес.
Никакви проблеми нямам с газовата уредба, единствено лятото на морето ми се беше задръстил филтъра на газовия електрически клапан, но нормално е за тези изминати километри.

С метални колекторни тръби си и без дебитомер, така че няма проблем за монтаж на обикновена уредба. welldone
« Последна редакция: 27 Декември, 2011, 14:48:12 от Bogo® »
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!


27 Декември, 2011, 17:13:55
Отговор #20
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 1555
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Преди време: С 180, W202!
  • Репутация: +12
Моята Цедка няма ли дебитомер  thinking...............защо все ми викат, че като нещо ми гаснеше, преди да почистя дросела било или от него или от дебитомера...............а то пък нямало дебитомер -  хм thinking
:bow:    :bow:    :bow:    
:bow:    :bow:    :bow:       Mercedes-Benz-move
:bow:    :bow:    :bow:

25 Март, 2012, 21:54:30
Отговор #21
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Септ. 2011
  • Публикации: 10
  • Местонахождение: stara zagora
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 190 E
Здравейте ,
 От както Георги ми монтира на моя автомобил газовата , просто се родих !!!!! Този човек е наистина "Майстор" , просто е номер едно !!!!! Всичко е направено с перфектно качество - говоря за работата , за монтажа , за всичко........ нямам думи.....!!!!  good job clap  Преди да пиша тук във форума и Бого да вземе моя проблем присърце и да ме насочи при "точния човек " , бях отчаян че има решение на въпроса.... но след срещата и работата по монтажа на АГУ- то на МЕЧО и като видях и покарах автомобила след това ...... просто немам думи........ САМО ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВСИЧКО !!!!!!!!!!  welldone good job
П.П. Много се радвам че има още такива хора като Бого и Георги които помагат на хора в нужда и безизходица  handshake !!!!!!!!

25 Март, 2012, 22:28:22
Отговор #22
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравейте ,
 От както Георги ми монтира на моя автомобил газовата , просто се родих !!!!! Този човек е наистина "Майстор" , просто е номер едно !!!!! Всичко е направено с перфектно качество - говоря за работата , за монтажа , за всичко........ нямам думи.....!!!!  good job clap  Преди да пиша тук във форума и Бого да вземе моя проблем присърце и да ме насочи при "точния човек " , бях отчаян че има решение на въпроса.... но след срещата и работата по монтажа на АГУ- то на МЕЧО и като видях и покарах автомобила след това ...... просто немам думи........ САМО ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ВСИЧКО !!!!!!!!!!  welldone good job
П.П. Много се радвам че има още такива хора като Бого и Георги които помагат на хора в нужда и безизходица  handshake !!!!!!!!
Здравей Златко  :smile: handshake, радвам се истински welldone, че проблема е решен и повече няма да плащаш в пъти по-скъпо гориво -бензин.
Благодаря ти за хубавите думи. redface

Още един път ще се повторя, но ще го кажа,  форумите са мини социална мрежа с една идея да си ПОМАГАМЕ!!! Иначе няма смисъл от тях, мое мнение.
Ще се радвам Златко да се засичаме по-често тук във форума не само по проблеми свързани с автомобилите ни. А живот и здраве като минавам през твоя град ще ти се обадя да видя  мечо и да пием по кафе. Поздрави!!! beer beer beer
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

26 Март, 2012, 19:27:50
Отговор #23
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Септ. 2011
  • Публикации: 10
  • Местонахождение: stara zagora
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 190 E
и аз се надявам да има повече време да влизам в форума / в работата ми в момента е доста напечено и малко не ми остава време но..... и това ще мине /....... интересно е да се обменят и идеи и опит от всичко ! Винаги съм готов за контакти с колеги за взаимопомощ ! ok handshake 

15 Юни, 2012, 14:29:32
Отговор #24
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юни 2012
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: Bourgas
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w124
Мсля за номера на газаджията от Пловдив


15 Юни, 2012, 16:10:23
Отговор #25
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Мсля за номера на газаджията от Пловдив
Здравей колега, изпратен ти е на пощата искания тел.
Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

26 Август, 2012, 11:56:21
Отговор #26
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Авг. 2012
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: гр.Стара Загора
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 190Е,2.0i,122ph
Здравейте,колеги и аз имам проблеми с агу на 190е които не мога да реша вече две години!Моля за телефона на Георги и ако може и на колегата,че и аз съм от Стара Загора!Благодаря за съдействието!

12 Януари, 2013, 00:30:53
Отговор #27
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ян. 2013
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: Sofiq
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w201
Здравейте, бихте ли ми дали и на мен този тел на дадения маистор , понеже мойта 190-ка 2.0 не срипа да гърми и непрекъснато си търся маркучето къде ли не? Благодаря предварително

12 Януари, 2013, 09:23:41
Отговор #28
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравейте, бихте ли ми дали и на мен този тел на дадения маистор , понеже мойта 190-ка 2.0 не срипа да гърми и непрекъснато си търся маркучето къде ли не? Благодаря предварително

Добре дошъл колега nenormy, проблема е, че като гледам си от София, а майстора от Пловдив, ако не ти е проблем идването ще ти го дам.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

21 Януари, 2013, 21:37:36
Отговор #29
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ян. 2013
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: Asenovgrad
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes-Benz 190E 1.8
Здравейте! Аз също имам проблеми със моят мерцедес 190 и бих искал да получа телефона на този майстор от Пловдив , който толкова много хвалете и ако е възможно за да го посетя и да видим какво може да се направи.



Сподели темата


Етикети: Проблем АГУ 190Е w201 
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum