Мерцедес седани > Проблеми и ремонти за S-класа

Диагностика на S500

(1/2) > >>

grobara:

Здравейте колеги, насочете ме към добър сервиз за диагностика на S500 w220 2003г. и къде е най добре да сменя маслата на двг. и скоростите ?
Мерси предварително  Happy

Bogo®:

--- Цитат на: grobara в  07 Септември, 2011, 00:38:11 ---Здравейте колеги, насочете ме към добър сервиз за диагностика на S500 w220 2003г. и къде е най добре да сменя маслата на двг. и скоростите ?
Мерси предварително  Happy

--- Край на цитат ---
Добре дошъл колега grobara ok
Виждам че си от София, но не вярвам да ти е проблем разстоянието до Пловдив. :wink:
Пловдивския "Балкан стар" е с най-добри отзиви, и си вършат работата както трябва, това го казват  клиенти им, без да имам за цел да им правя реклама.
За София има добри отзиви също от сервиза на бай Петко  бивш служител на Балкана.
Намира се на ул.Братя Миладинови тел.0888374000

За Пловдив още тел. мога да ти дам за по-малки сервизи, но с кадърни майстори, които имат Стар диагноза. good job

grobara:
... мерси за отговора  ok намерих си добра диагностика и свърших работа  laf
сервиза в който ходих е RATOLA представител на Rexton i Brabus за България, много съм доволен и цената е ТОП за 30 лв. откриха проблема, изтриха всички грешки провериха всички бушончета и въобще всичко за което се сетиха...  clap

Bogo®:
Радвам се, че всичко е минало добре good job, но какъв беше проблема?
Дай, малко повече инфо.

grobara:
Проблемът беше грешка в катализаторите, изчистиха я + още няколко по маловажни грешки и сега всичко е OK  ok

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия