Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: изгнил заден мост на Е230 автоматик 1986  (Прочетена 4445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

29 Юли, 2011, 14:40:39
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2011
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: Sofia
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes W124 230 1986

Здравейте колеги,

Имам проблем в областта на задния мост. Шасито е изгнило там където се свързва със задния мост. В момента задния мост се държи на магия.

Можете ли да ми кажете дали това може да се оправи и най-важното дали дори и да се оправи ще е надеждно след това (разбира се ако и майстора си свърши работата).

Към момента ми казаха че евентуално ще струва около 350 лева.

Благодаря предварително за помощта.


29 Юли, 2011, 21:41:24
Отговор #1
  • Администратор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 620
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +15
  • Автомобил: W124 200CE (in the history)
Аз ремонт, който струва 20% от цената на автомобила не бих правил.
Иначе МБ за разлика от разни японски коли и други кошници се кърпи така че ако е свестен майстора ще ти го оправи. Дали е рентабилно си решаваш ти.
It is nice to be important, but it is more important to be nice.

30 Юли, 2011, 13:38:57
Отговор #2
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Аз ремонт, който струва 20% от цената на автомобила не бих правил.
Иначе МБ за разлика от разни японски коли и други кошници се кърпи така че ако е свестен майстора ще ти го оправи. Дали е рентабилно си решаваш ти.
Ами ако колата ти е чак такъв кош естественно че не бил правил ремонт който струва 20процента от колата ти,от твоята може но може да не е и на колегата който пита.
 

30 Юли, 2011, 13:51:04
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Здравейте колеги,

Имам проблем в областта на задния мост. Шасито е изгнило там където се свързва със задния мост. В момента задния мост се държи на магия.

Можете ли да ми кажете дали това може да се оправи и най-важното дали дори и да се оправи ще е надеждно след това (разбира се ако и майстора си свърши работата).

Към момента ми казаха че евентуално ще струва около 350 лева.

Благодаря предварително за помощта.
Колега,124 страдат от това,не е нищо ново.Както и 124 с по голям мотор,имам предвид 6 и повече цилиндри,късат предни ланжерони,така и всички от тоя модел страдат от това да се късат пирамидите които държат предната част на задния мост към купето.
 Няма проблем да се завари и облече отгоре с друга ламарина за да стане по здраво,имам познати с отсранен вече такъв проблем но не мога да ти кажа колко пари може да струва.Но и майстора който ще го прави трябва да е наясно с работата си.
 Ако искаш се обади на 0878870996 търси Сашо и му кажи че аз (Христо спонсора) съм ти дал номера му и му поискай телефона на Росен тенекиджията.Звънни на Росен без да казваш за мене и го попитай какви пари ще струва да се оправи.След това махаш 10 процента от това което Росен ти е казал и получаваш колко дефакто струва да се направи.
 Поздрави



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum