Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: прпблем с автоматичната скоростна кутия на ц220 w203  (Прочетена 13662 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

28 Юни, 2011, 20:23:05
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: c220 w203

здравеите на всички !!! проблемът ми е когато вкл. D ili R се усеща едно предърпване(доста по-силно от нормалното) .....от там колата вече тръгва много бавно и тромаво,вдига скоростта някаде до 70км без да превклуча вобще,навлиза в червените убороти и естествено намалявам :) !!!на диагностика ми изписва че има провлем между 2ра и 3та предавка.НИВОТО И КАЧЕСТВОТО НА МАСЛОТО НА СКОРОСТНАТА КУТИЯ Е ТАКА ДА СЕ КАЖЕ ОТЛИЧНО!!!!след като изчистя тази грешка колата се оправя и минавам някаде кам 100-150км и пак се почва същата работа.казаха ми че проблема е в някакъв датчик,които  върви заедно с платка на скоростната кутия.обясниха ми,че маслото на скоростната кутия вдига висока температура.....от там въпросният датчик се ОБАЖДА и колата ми влиза в авариен режим!тази платка с датчикът--500 кинта.да се доверя ли че е това проблема ?! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !


28 Юни, 2011, 20:38:58
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей колега.
Първо си избери друг никнейм, защото този е против правилата, виж точка 13 (пиши на контактната форма може и тук).
----------------------------------------------------------
Колата на Стар диагностик ли е кара и в кои сервиз?
Поздрави!
« Последна редакция: 28 Юни, 2011, 20:41:57 от Bogo® »
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

08 Ноември, 2013, 01:28:14
Отговор #2
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2013
  • Публикации: 12
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: C-class W203(sport coupe) 2.2CDI
здравеите на всички !!! проблемът ми е когато вкл. D ili R се усеща едно предърпване(доста по-силно от нормалното) .....от там колата вече тръгва много бавно и тромаво,вдига скоростта някаде до 70км без да превклуча вобще,навлиза в червените убороти и естествено намалявам :) !!!на диагностика ми изписва че има провлем между 2ра и 3та предавка.НИВОТО И КАЧЕСТВОТО НА МАСЛОТО НА СКОРОСТНАТА КУТИЯ Е ТАКА ДА СЕ КАЖЕ ОТЛИЧНО!!!!след като изчистя тази грешка колата се оправя и минавам някаде кам 100-150км и пак се почва същата работа.казаха ми че проблема е в някакъв датчик,които  върви заедно с платка на скоростната кутия.обясниха ми,че маслото на скоростната кутия вдига висока температура.....от там въпросният датчик се ОБАЖДА и колата ми влиза в авариен режим!тази платка с датчикът--500 кинта.да се доверя ли че е това проблема ?! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Проблема би трябвало да е платката. Ако не продължаваш към мозъка и накрая нова кутийка



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum