Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Винетни стикери 2011  (Прочетена 17899 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

07 Декември, 2010, 20:25:50
Отговор #15
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 77
  • Пол: Мъж
  • Потребителя е в списъка за наблюдение от модераторитеНаблюдаван
Ама грешно е да се мерим със страни като Холандия....

Пак ви казвам, тука положението е такова,каквото е и каквото сме си го направили с действията ни през последните 100 години от историята ни.
Не е чак толкова зле.

Ние сме в тази 1/5та от света ,където нямаме глад,суша,болести, войни.

Тука за някакви дупки се оплакваме и то не са кой знае какви дупки...
Положението можеше и да е по добре ,но пък можеше и да е доста по зле.


08 Декември, 2010, 00:26:38
Отговор #16
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
Ама чакай сега, не може да се сравняваме с Холандия ама ни сравняваш със страни в които има глад,войни и прочие ... Е защо пък тогава да не се сравним в Германия ... то да бяха пътища то да беше икономика ....


Винаги може и по зле ... НО не може да не се дразним като плащаме за нещо а пък получаваме нищо!

Заради дупките стават катастрофи ... а в някой случай има и смъртност ... не казвам, че е САМО заради това, но и това е така :)
Tell me would you kill to prove you're right?

08 Декември, 2010, 01:06:19
Отговор #17
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 77
  • Пол: Мъж
  • Потребителя е в списъка за наблюдение от модераторитеНаблюдаван
Исках  да кажа,че тук не е чак толкова зле,даже обратното ,ако гледаме в световен мащаб.
А за парите ,които плащаме като данъци ,винетки ..... получаваме си достатъчно.До сега не съм чул някой да се е претрепал заради лош път.
Масово идиотите мрат ,защото са им разбрицани колите или пък карат като ненормални.

08 Декември, 2010, 01:23:53
Отговор #18
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Автомобил: Mercedes C 180
До сега не съм чул някой да се е претрепал заради лош път.


Шотгън, не съм много съгласен, че няма пострадали от лоши пътища.


Тико се удави в локва. biggrin


  biggrin
« Последна редакция: 08 Декември, 2010, 01:28:41 от @Bogo »
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

08 Декември, 2010, 07:43:50
Отговор #19
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
Исках  да кажа,че тук не е чак толкова зле,даже обратното ,ако гледаме в световен мащаб.
А за парите ,които плащаме като данъци ,винетки ..... получаваме си достатъчно.До сега не съм чул някой да се е претрепал заради лош път.
Масово идиотите мрат ,защото са им разбрицани колите или пък карат като ненормални.

Виж ся, как така получаваме повече за колкото плащаме да не би да искаш да кажеш, че някой ще се мине да оправя пътищата и да остава вътрешно за да имаме ние пътища ....????????

Сега пак ще дадеш сравнение ще кажеш "В Германия например имат идеални пътища, но там плащат къде по големи данъци и къде повече държавата им удържа от заплатата" ама веднага мога да ти кажа, че там хората не получават средна заплата от 400-500 лева ... щото с тези пари както и да го смятам едвам сам човек се оправя ... ами ако трябва и деца да храни?И в крайна сметка какво получаваш?Ти си редовен, но пътищата по които ти шофираш са разбити... не е наш проблема, че имаме дупки .... не знам ти какъв човек си да кажеш на черното бяло .... Аз съм навит да вдигнат цената на винетките, но и да направят средната заплата 2 хил евро, защото имам роднина в Германия, който започна на заплата 2000 евро като тестов период а след 2 месеца вече заплатата беше 5 хил евро.
Tell me would you kill to prove you're right?


08 Декември, 2010, 07:55:30
Отговор #20
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
А снимките които Бого е дал...., ти представяш ли си да ти хлътне цялата предница на есовицата докато си караш и тогава пак да кажеш, "абе в другите страни е и по-лошо, нема се ядосвам, всяко зло за добро" само си представи кфо ще и се случи на есовицата ако попадне в такава дупка ... аз за ремонт под 5 хиляди лева с повече късмет не се сещам, ако попаднеш в такава дупка....
Tell me would you kill to prove you're right?

08 Декември, 2010, 11:35:11
Отговор #21
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 77
  • Пол: Мъж
  • Потребителя е в списъка за наблюдение от модераторитеНаблюдаван
Ами искам да кажа,че тук никой не върши работа за 2000 евро,защото масовия българин е мързелив и прост.
Тия снимки ,които е дал Бого са единични случаи.Не можеш да твърдиш,че цялата ни пътна мрежа е така ,и че стават много катастрофи заради дупките.

За катастрофите отново си е виновен мързеливия,прост и самонадеян българин,дето знае само да мрънка и да си чеше топките.

Освен това,дупката в която е хлътнало Тикото е от подпочвени води.Такива дупки зейват по целия свят.Последния случай беше в Гватемала май,където дупката можеше да погълне 20 камиона един до друг наредени....може да се случи навсякъде.

Идеята ми е,че все пак нещо се върши с тия пари дето ги даваме ,и ако не го правим наистина ще заприличаме на Бейрут.Номера е да стане по ефективно използването им и да не се крадат от "Батко" ,който още не могат да го осъдят.

08 Декември, 2010, 11:48:03
Отговор #22
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж



В каквото и да ме убеждаваш това е като да си поръчаш пържени картофи със сирене, а да ти донесат без сирене... и на всичкото отгоре да нямаш право да ги върнеш ....
Tell me would you kill to prove you're right?

08 Декември, 2010, 11:56:35
Отговор #23
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 77
  • Пол: Мъж
  • Потребителя е в списъка за наблюдение от модераторитеНаблюдаван
E сори,ама това е положението.Родил си се в такава страна с такова минало и това е.
Има надежда да се пооправим.

08 Декември, 2010, 12:03:34
Отговор #24
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
Що пък намесваш миналото .... това е оправдание да кажеш, че причината е в миналото ни ... Какво минало има САЩ?


И как така да се пооправим ... или се оправяме или оставаме в доживотна криза и си живуркаме кой как намери за добре ....
Tell me would you kill to prove you're right?


08 Декември, 2010, 12:06:15
Отговор #25
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
Влиятелен човек иска да подари кола на политик. - Знаете, че не мога да приема - протестира политикът. - Това е подкуп! - Тогава ще ви я продам за двадесет долара - предлага бизнесменът. - В такъв случай ще взема осем...
Tell me would you kill to prove you're right?

08 Декември, 2010, 12:16:53
Отговор #26
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 77
  • Пол: Мъж
  • Потребителя е в списъка за наблюдение от модераторитеНаблюдаван
Малко прочети ,какво минало има САЩ и тогава говори.

Най ми е смешно,като някой каже подигравателно за САЩ,че били ташаци,защото имали едва 200 годишна история.
Еми за 200 години са станали най модерната и силна държава в света.

А нашите пияни прадеди са прескачали трънките и са гърмялис черешови топчета,докато онези са строили метро.
Развитието ни до сега се дължи на миналото ни.Изостанали сме адски заради робството,после и при двете световни войни взимаме гершната страна...кво искаш?После Тато,после 20 години мутри...
При тома положение сме си добре сега.

08 Декември, 2010, 12:25:53
Отговор #27
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 728
  • Пол: Мъж
Те САЩ са си тЪшаци, но не това исках да кажа, исках да кажа, че дори нямат история а са светлинни години пред нас ...


А това, че сме стреляли с черешови топчета  и сме скачали из трънките е било по-добре от това да сме под турско робство и до ден днешен ...
Tell me would you kill to prove you're right?

08 Декември, 2011, 00:12:39
Отговор #28
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Автомобил: Mercedes C 180
За трета поредна година цените на винетките остават без промяна. ... ще важат до края на януари 2012 г., напомниха от АПИ.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum