Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Затруднено палене на студен двигател с много въртене  (Прочетена 1612 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

15 Февруари, 2023, 00:40:21
  • Горд собственик на Мерцедес - Бенц
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Февр. 2023
  • Публикации: 3
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • Дойдох, видях, победих!
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes E 200 Kompressor

Здравете, колеги! От Пловдив съм. Притежавам Мерцедес Е 200 Компресор, бензин, с газов инжекцион, фейслифт, 186 к.с. мощност на двигателя, модел 2000 г. Като цяло съм много доволен от колата, но от известно време започна да пали трудно и с доста въртене сутрин при студен двигател. Иначе един път запали ли, както и при топъл двигател - после цял ден пали от раз. Понякога при това палене на студено се чува и леко пукане, но не винаги. Когато налея пресен бензин, 1-2-3 дена сутрин пали на студено от раз, и после пак започва да пали трудно на студено, и с много въртене. Катализаторите на колата са отстранени от предишния собственик, и са заменени с резонансни гърнета. От време на време тихите обороти на колата играят леко нагоре-надолу при работа на место, но не винаги. Молбата ми към Вас е да ми помогнете със съвети на какво може да се дължи трудното палене на колата при студен двигател, както и да ме посъветвате къде да отида в Пловдив и региона за да ми се направи качествена диагностика и ремонт с цел установяване на проблема и неговото отстраняване. Предварително благодаря за съветите и за помощта!
Автомобилите по света се делят на две големи групи - Мерцедес - Бенц и "всички останали"...


17 Февруари, 2023, 10:53:46
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей, ако не си намерил все още диагностика ще ти дам кординати на лично.




Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

18 Февруари, 2023, 14:20:04
Отговор #2
  • Горд собственик на Мерцедес - Бенц
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Февр. 2023
  • Публикации: 3
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • Дойдох, видях, победих!
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes E 200 Kompressor
Здрасти!
Все още нямам инфо за читав сервиз в Пловдив и областта с читава диагностика, който да ми реши проблема с трудното палене. Ще ти бъда много признателен ако ми дадеш координатите на такъв сервиз.
Предварително благодаря за помощта!
Поздрави!
Автомобилите по света се делят на две големи групи - Мерцедес - Бенц и "всички останали"...

20 Февруари, 2023, 11:19:07
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

21 Февруари, 2023, 00:03:30
Отговор #4
  • Горд собственик на Мерцедес - Бенц
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Февр. 2023
  • Публикации: 3
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • Дойдох, видях, победих!
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes E 200 Kompressor
Сърдечно благодаря за контакта с майстора, но има проблем - липсва една цифра в номера на телефона. Би ли ми изпратил пълния номер на майстора отново на лично съобщение?!

Предварително благодаря!
Автомобилите по света се делят на две големи групи - Мерцедес - Бенц и "всички останали"...



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum