Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Фабричен дефект реле светлини  (Прочетена 4427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

30 Декември, 2020, 20:50:54
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Дек. 2020
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes

Мерцедес спринтер 316 7Gi tronic. На таблото няма индикация за проблем. На, колана писука съз стартиране на мотора. На обикновена диагностика показва помпа високо налягане, дросел клапа, обучение на серво мотори не валидно обучение. Няма връзка със мотора постоянно не валидно.Пали работи перфектно, проваля се високи обороти във движение. Вече и маслото във мотора се покачва без да му наливам.антифриз нормален и на цвят червен. При обслужване на компресора във сервиза е имало проблеми пистовите ремъци са се оплели и скъсали по време на работа мотора на празен ход.Много км. изминати със този проблем. От сервиза курса ми беше 8000.км.със срок доставка. От малък град съм проблем че нямам Star.Ако може да ми каже някой каква да си купя за мен. Шофьор съм много години. Но ще се наложи и аз да ги питам и обслужвам. Буса е хладилен със две тела. Пари за поддръжка не се жалят. Обслужван е редовно масла на 10км.Сега докато се въртят по наште сервизи го сменям и всеки ден 😊. От малък град сме правим големи бели. Хладилното фабрично. CSR катализатор Евро 6.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum