Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Гасне по време на движение и се пали пак сама  (Прочетена 5084 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

04 Ноември, 2020, 17:04:27
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2020
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Мерцедес 350 2006

Здравейте колеги,имам следният проблем с моят CLS 350,2006,първо започна да гасне по време на движение и след секунда две се двигателя започва пак да работи показа се жълтият триъгълник и натпис ESP,живея в Германия и отидох в сервиз на Мерцедес  (за мое съжаление)там ми направиха диагностика и по техните думи трябва да се смени САМ модула който се намира в багажника от ляво и поискаха 1000 евро,в този периот спря и централното и не откючваше вратите и не заключваше.Казах и че това са много пари и те ми казаха че ще видят какво могат да направят,след седмица ми казаха че колата е готова и когато я взимах казаха че са сменили някакъв кабел пипали  са нещо по шофьорската седалка и са оправили алармата и колата откючва и заключва плотих 700 евро и след дви седмици или 200 километра проблема се върна и колата започна пак да гасне на вече постоянно и вече немога да е карам трети месец.От Мерцедес ми казаха че са оправили каквото и  и показала диагностиката и че това е друг проблем е трябва да се платя за да го отстранят.Моля ако някой знае какъв е проблема моля помогнете.Предварително благодаря!!!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum