Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Помогнете моля. ъпгрейд Mercedes GLA мемори AMG седалки  (Прочетена 2542 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

05 Юни, 2020, 00:59:54
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юни 2020
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes GLA

Здравейте на всички. Първо не видях категория в форума за Mercedes GLA и се извинявам, че пиша тук. Въпроса ми е замених на моят Mercedes GLA обикновените механични седалки с напълно електрически AMG седалки с мемори функция. За съжаление сега са напълно неподвижни и нищо не работи. Въпроса ми е знаете ли някой в близост до София да може да прекара нова инсталация до вратите и модулите и предполагам ще е нужно програмиране или някой който вече е правил тези модификации да помогне. Аз търсех схеми и диаграми, но нищо не намерих. Преди време имах Audi A5 и с програмата ELSAWIN си правех сам  ъпгрейди по колата, там е толкова елементарно описано всяка една жица от кой пин на всеки един модул до кой да бъде свързан, даже е показано къде се намират в купето и кой им е серийния номер. За Мерцедес намерих Mercedes WIS ASRA & EPC програма, но за 15 минути разглеждане ми се струва ужасно сложна и не разбираема.
Ето това се опитвам да направя.
newbielink:https://www.youtube.com/watch?v=CwY5iP7Xc14 <span class="alert smalltext" title="To curb spam posts, external links are [nonactive] until 50 posts">[nonactive]</span>

Благодаря предварително и безброй безаварийни километри  Mercedes-Benz-move
« Последна редакция: 05 Юни, 2020, 17:57:51 от Bogo® »



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum