Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем с ряза и черен дим на мерцедес w210 3.2 cdi  (Прочетена 3224 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

15 Септември, 2020, 13:04:06
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Септ. 2020
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes-benz w210 3.2 cdi

Здравейте,колеги!

Карам прекрасния автомобил мерцедес w210 3.2 cdi,вече  четири години съм горд собственик,но от известно време започна да ми пуши черно доста и да не иска да се изрязва,дори и кикдауна не работи,някой път се изреже и няма проблем,но дими много черно,но повечето пъти не иска и не може ............  Не знам ,ако направя почистване на дюзите дали ще се оправи,имам чувството,че колата все едно е задънена и има нужда от издухване,ако мога така да кажа!

 

Давайте съвети,че е много тегаво да караш сравнително приличен автомобил на кубатура и да не иска да ти върви ......

Искам си стария вървеж на колата!

Благодаря ви предварително!! :)


15 Септември, 2020, 15:58:14
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей колега,

на първо време направи една диагностика със Star Diagnosis - това е диагностика на Мерцедес. с друга просто няма смисъл да правиш. Така ще излезне проблема. За дюзите има стенд, на който могат да се тестват.

Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum