Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Търси се Mercedes - Benz E500 4matic / S211 T model  (Прочетена 2783 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

23 Декември, 2018, 00:20:52
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Дек. 2018
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Бъдещ: Mercedes - Benz E500 4matic / S211 T model

Привет на всички! smiley-mb
От скоро семейството ни се сдоби с трети член и се налага да обменим автопарка. Mercedes-Benz-move
След доста лутане се спрях на Е500 4matic S211 T model.
Почти категорично отказах дизеловите модели и изборът ми на точно този бензинов двигател е породен от желанието ми да карам V8 и недостатъчната мощност на предишните ми автомобили. Tmodel S211, е по - скоро заради необходимост, отколкото желание. Седанът, определено е по - красив, но в моят случай определено си трябва комби. 4matic е избор породен от по - голямата сигурност зимно време, понеже има къде да ходим по балканите, там където не се поддържа особено добре.
До сега съм имал и карах осново: 5години - BMW E36 318IS Coupe 1996г. фейслифт, успоредно с него 2 години -  Opel Corsa B 1.2 45к.с, също така от време на време Mercedes Benz ML270 W163 2004г и Peugeot Partner 1.9 чист дизел, които не са мои, но са семейни.
Та, мисля че съм се спрял на подходящ модел за семеен автомобил.
Запознах се горе долу добре с конкретния модел и слабостите му, както и плюсовете, поддръжката и така нататък. Ясно ми е, че винаги има какво да се чуе и научи и не бих се разсърдил, ако някой реши да сподели впечатления и опит. flower welldone
От предишен опит знам, че има екземпляри, които преди да бъдат пуснати в сайтовете за продажба на автомобили, биват публикувани във форумите, с цел да се намери по - съвестен бъдещ собственик. Аз лично исках така да продам по - горе споменатото BMW, но обстоятелствата ме притиснаха и не успях. Сега жестоко съжалявам. Понеже хвърлих много време, емоции и труд в тази кола и я продадох на неправилния човек. За мен автомобилът не е просто вещ. Но е важно, той да има дух!  smiley-mb А Корсичката може да се каже, че няма. lol
Мисля, че доста се отклоних от основната ми идея за създаването на темата. kill_myself  nono
С едно изречение: Ще се радвам, ако се намери някой, който да иска да се раздели с Benz-а си! good job



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum