Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Помощ Автоматична скоростна кутия  (Прочетена 4103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

29 Октомври, 2019, 15:57:38
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Окт. 2019
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes c220

Здравейте колата ми е мерцедес C220(w203) От както купих колата ми прави проблем автоматичната  скоростната кутия. Проблема е ,че когато ми превключва от 2ра предавка на 3та има едно приплъзване самата кола вдига обороти и задържа и бавно превключва . Преди влизаше в авариен режим и не искаше да превключва скорости  , водих я във мерцедес сервиз на диагностика казаха ми да сложа нова скоростна кутия , същия ден я водих и в сервиз на бош при диагностиката ми казаха ,че имам грешка в някакви тръби и ми искаха 400 лв само да ги свалят и да видят проблема какъв е . В трети сервиз ми казаха ,че имам грешка в датчика за скороста а този датчик се намира под скоростната кутия и върви в комплект със цялата платка . Търсих в цяла България сигурно ,но такава платка няма втора ръка и така поръчах нова 450лв със смяната на маслото на кутията 700лв . Сега не влиза във авариен режим, но проблема с приплъзването от 2ра на 3та предавка продължава за сега я карам така . Ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарен.  Лек ден !!!


29 Октомври, 2019, 20:17:14
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
При подобна диагностика и аз не бих дал пари на тез майстори! Намери читав сервиз , който да разполага със Стар диагноза и да открият проблема.Като чета поста ти от доста неща може да е проблема, за да не изпаднеш в ситуация хвърляне на пари и проблема да остане намери сервиз читав.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum