Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: проблем с дистанционото управление  (Прочетена 5547 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

17 Юли, 2017, 22:07:35
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes w203

Спря да работи от разтояние заключва и отключва само когато съм го насочил към сензора на шофьорската дръжка от няма и метър а до сега си работеха и двата.Имам екстра с осветяване на отключване и заключване а се обезмисля когато стигна до вратата преди беше много удобно даже работеше преди да отворя гаражната врата .Това се случи след фолиране на задните стъкла и хечбека незнам съвпадение ли е ключа седя 6 часа на таблото близо и на отворени стъкла пробвах с описанието на синхронизация на дистанционите но нямаше ефект но така разбеах че работи само от близо на ш.врата някой да се е сблъсквал с такъв проблем


17 Юли, 2017, 23:42:52
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей,

кажи за какъв модел Mercedes става въпрос.

Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

18 Юли, 2017, 10:55:57
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes w203
Ц класа купе 220 дизел 2003

17 Февруари, 2019, 12:11:39
Отговор #3
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ян. 2019
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes-Benz S203, C270 CDI
Би било добре да чуем какъв може да е проблема, защото и аз го имам същия. Така я купих колата и вече е време да го оправя. Не е от дистанционното, защото си купих чисто ново. Не е от бушона, защото го проверих и си работи. Питах майстора, който ми направи ключа и каза, че най - вероятно е от радио приемника. Преди да му я заведа и да започне да работи по този проблем, исках да чуя какви може да са причините за този проблем и възможните начини как да се отстрани. Възможно е да е нещо елементарно и да мога сам да си го оправя. Като за начало ще е хубаво да разбера как точно се стига до радио приемника и как да проверя дали си работи нормално. Единствено знам, че се намира някъде или на задното стъкло при средния стоп, или на задните прозорчета до него. Мерцедеса е C-Class, S203 (комби), 270 CDI



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum