Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем колата направо умря W203 C 200 cdi Автомат  (Прочетена 5208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

08 Септември, 2018, 11:33:50
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2018
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes c 220

Здравейте колеги.Моля да ми предложите читав сервиз в Русе. проблемът е следният не иска да пали въобще стартерът не върти от 3 месеца е така минах вече през три сервиза и не могат да открият къде е проблема. Предположенията от първия бяха Гълтача но не е от него след това CAM модулът които е отпред в ляво сменихме го не е и от него.Във вторият ми казаха,че губи комуникация между някой CAM модул но така и не установиха от кой и какво се случва явно проблемът е по сериозен и на ЧОВЕКЪТ не му се занимаваше (а и имаше доста коли явно с по леки проблеми и естествено бързи пари).В третият сервиз където е и в момента от близо два месеца казаха,че е от главният компютър и така смениха вече два но не могат да я запалят.Та молбата ми е ако някой знае къде в Русе мога да я закарам и съответно да открият и отстранят проблема или да даде насоки къде да се търси ще съм много благодарен Поздрави


08 Септември, 2018, 18:37:57
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей,

намери сервиз със Стар диагноза (Star Diagnosis) да е диагностицират правилно. За Русе нямам на идея.

Поздрави и Успех!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

14 Юни, 2019, 10:42:29
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юни 2019
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W203&W124
Здравей @ilianminkow,

намери ли решение на пробелма, защото към момента и аз се намирам в същата ситуация с моята..
вече от близо два месеца се влачи по сервизи, в първия мислеха че е САМ модула, във втория (специализиран сервиз за мерцедеси) сменихме ключ с гълтач управлението на двигателя (ECU) и заключването на волана, след което палеше около 2 дена и към момента е в същия сервиз... Новото заключение е че губи комуникация между отделните модули



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum