Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: CLA - няколко проблема  (Прочетена 7130 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

09 Юни, 2018, 18:43:36
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юни 2018
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: CLA 220 CDI

Здравейте ,

 Автомобилът ми ЦЛА 220 ЦДИ внос от Швейцария , 2013 год, 220 000 км Diesel. Извесно време (една седмица) всичко беше ок с колата, но се появиха няколко проблема.

1.Светна лампа на двигател - Колата започна да се движи трудно и да не ускорява при кик-даун , неможех да сменя еко режима със спорт или мануал. При рестарт движението на колата се нормализира , но лампата още свети.
2.Еко-Старт стоп не работи винаги и лампата свети жълта на таблото
3.Парктроника се включва от време на време, когато си поиска.

Колата е обслужена преди седмица и до днес нямаше нищо притеснително , никакви шумове от двигател.Предавките също превключват добре.

Имате ли идея на какво може да се дължат проблемите ? Съвет са диагностика и сервиз, също би ми бил полезен. (има ли смисъл да ходя в някой денонощен за диагностика, тъй като е събота или да отида направо в оторизиран)

Благодаря предварително за информацията.


10 Юни, 2018, 14:10:08
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей колега,

най-добре е да отидеш да е диагностицират в правилният сервиз. Тази лампа която ти е светнала поне аз така разбрах, че е влезнала в сервизен режим.Грешките трябва да се прочетат със Стар диагноза и какво е довело до тях, а не само да ги изчистят, защото със сигурност отново ще се появят.

Поздрави и успех! good job

Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum