Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Мерцедес Ванео  (Прочетена 5409 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

04 Януари, 2018, 16:28:54
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Май 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: мерцедес ванео

Здравейте колеги,имам мерцедес Ванео дизел 1.7 автомат 2002г. Падна ми акумолатора и го свалих да го заредя.След зареждането и поставянето на колата ми отказаха предните прозорци. Нито шофьорския нито пасажерският се свалят. Другите два,които са отзад си работят. Проверих всички предпазители ,които са в купето ,оказа се ,че са здрави. Някой можели да даде схема на предпазителите? На всякакви идеи ще съм благодарен!


05 Януари, 2018, 15:07:44
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей , трябва да се обучат. Един от начините е да го направиш, а другият да отидеш в сервиз със STAR DIAGNOSIS. Една от причината е свалянето  на  батерията /акумулатора/ и затова спира да работи тази функция.

Ето и начина да „поправите” обучите наново.
1. давате на контакт с ключа
2. отваряте прозореца.
3.задържате копчето докато вдигнете до край прозореца и продължавате да държите 10-12 сек.
4.Тази процедура е повторете с всички прозорци.

Това е всичко.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

05 Януари, 2018, 20:12:08
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Май 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: мерцедес ванео
Колега благодаря за бързия отговор. Това за обучението на стъклата го знам,но те въобще не се отварят от копчето. Не знам дали минават през реле или през предпазител. Гледах и темата за предпазителите,но явно на Ванеото са по друг начин,затова питах някой знае ли разположението на предпазителите.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum