Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Е200 Уж пали, ама не точно както трябва.  (Прочетена 3063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

13 Декември, 2017, 14:47:00
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: E200 W210

Здравейте! Сега се включвам (никого не съм карал,Мерцедес, автоматик и на газ и ми е несвойствено), от около месец имам Е200 Т и уж работи добре, но ...:...
1. Малко, много върти преди да запали...? Стария акумулатор падаше на 10.2 В. преди да дам контакт и го смених, но почти няма разлика? Може ли да е лоша маса или стартер?
2. Ако пренебрегнем бавенето, пали добре, но още на първия светофар като спра (Като спра на D като че се опитва аха...да изгасне и така по две три спадания на оборотите после живне за момент и пак, след 5-6 такива опита като се опитам да тръгна и гасне! Като превключа на  P или  N  се усеща лико притръпване( качва на 800-900 ) но тръгва без проблем. А като паля, понякога пали от втори контакт на газ, а на бензин има пак забавяне 2-3сек. но е доста по-късо....? Ходих на газ-сарвиз...."нищо не мога да направя, газовия инжекцион ти е доста стар и не мога да го диатностицирам, нито на газ, нито на бензин...ама имаш някакво виене отпред, може да е от скоростната кутия и от там да ти е проблема..." ??? не разбрах каква е връзката.....
Та просъветвайте ме при кого да отида - за диагностика, за газовата уредба, за виене на нещо...отпред ( като дам газ ми звучи като електродвигател-четков)


13 Декември, 2017, 18:40:16
Отговор #1
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Май 2012
  • Публикации: 205
  • Местонахождение: Стара Загора
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +25
  • Автомобил: S400CDI
да беше писал от къде си
иначе пробвай с обучение на дросела

13 Декември, 2017, 20:04:16
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: E200 W210
Изобщо не съм съобразил ( нали аз си знам) ;) София А що е дросел и как се обучава нямам идея....? Тепърва гледам клипчета, каквото се намери откривам разни неочаквани неща за колата.....опитах се и таблото да побутам копчетата за да го разгледам, но... навсякъде пише, че се натиска в дясно R а при мен е някаква черна тапичка, и други такива неща които не са ми се случвали за да ги знам... doh smiley-mb



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum