Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем със сервизен интервал по време A 180 SDI  (Прочетена 4371 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14 Октомври, 2017, 21:31:36
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Авг. 2017
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: A 180 SDI

Помагайте!   Може ли без да се ходи на компютър да се нулира ? Видях някъде подобна но по описания начин не става. От скоро я имам. Значи интервала излиза по време а не по км.


15 Октомври, 2017, 13:19:42
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей,

ще се справиш, понякога не става от първият път.

Вратите на автомобила трябва да са затворени!

1.Контактен ключ в позиция 2 и веднага натиснете бутона 000.0 ДВА пъти за ЕДНА секунда.
2.Върнете контактния ключ в поз. 0 /изкл/
3.Натиснете и ЗАДРЪЖТЕ бутона 000.0.Завъртете ключа в поз. 2.Дръжте бутона 000.0 натиснат
4.Появява се сервизната индикация за оставащия пробег или време в дни до сервизноно обслужване.
5 След около 10 секунди ще чуете звуков сигнал и новата сервизна индикация за пробег и време ще се появи за около 10 сек.
6.Освободете натиснатия бутон 000.0.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=NTD9jmtsK2Y" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=NTD9jmtsK2Y</a>
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

16 Октомври, 2017, 20:31:14
Отговор #2
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Авг. 2017
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: A 180 SDI
Ще продължавам да опитвам дано стане  Но щом някой го е правил значи е така  Все пак благодаря колега жив и здрав ok

17 Октомври, 2017, 17:20:23
Отговор #3
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Авг. 2017
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: A 180 SDI
Не ще и не ще  Опитвах няколко пъти и не иска  Изписва 179 дена от последното ТО. Между другото въпреки че е неудобно да питам все пак;  Лявото огледало се прибира а дясното не  А иначе се гласи нагоре и надолу предполагам че са различни двигатели  Лошото е че с англ съм леко laf скаран  А на български не можах да намеря и предпазителите  Моите са от 1-53  но някои липсват! Само че не смея така да слагам за проба без да знам за какво  Та ако може ПОМОЩ !!!

18 Октомври, 2017, 17:40:20
Отговор #4
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Авг. 2017
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: A 180 SDI
И не знам дали е важно но ми дава че съм просрочил със 173 дена примерно ТО rofl-


21 Октомври, 2017, 19:53:34
Отговор #5
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Авг. 2017
  • Публикации: 6
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: A 180 SDI
С ТО-то се справих. Ключа в пол 1  Три пъти натискате 000  и се влиза в едно меню което първоначално изобщо не знаех че съществува с ТО-та от 1-13 /кой ли ще ги прави милите laf/
Обаче с дясното огледало не мога Не ще да се прибира  Моля някой ако е имал подобен проблем да сподели rofl-



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum