Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: дебитомер А160/2000г  (Прочетена 4683 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

10 Април, 2017, 17:19:14
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2017
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: мерцедес а 160

Здравейте,След покупката на колата (Мерцедес А160?2000г,газов инжекцион) реших да почистя камерата (въздушният тунел) където е датчика за входящата температура и въздушния поток(двате пластини)както и изхода на карерните газове.Отворих компа на мотора за да е по удобно за почистването ,Особенно за датчика за  въздушния поток(двате пластини).Учудването ми беше голямо ,защото пластините за въздушният поток не бяха включени(запоени )към платката на компютъра. Запоено беше само датчика за входящата температура(при  диагностина "живи данни "отчете +40 градуса). когато го включих за диагностика отчете че датчика на  въздушния поток е отворена .Мерцедеса е А160/2000г.дебитомера е запоен за компютъра..От изложеното имам 2 въпроса. Първият е защо работи изобщо колата и на бензин и на газ много добре, разходът също е добър(10 градско на бензин и толкова горе долу на газ , извънградско е 7 и на газ и на бензин.)???вторият въпрос е дали за запоя другите изводи от дебитомера за компютъра и след това ще се наложи ли да въведа нов софтуер ?Благодаря ви предварително колеги.Привет Стеф.


10 Април, 2017, 19:19:36
Отговор #1
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Май 2012
  • Публикации: 205
  • Местонахождение: Стара Загора
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +25
  • Автомобил: S400CDI
не я барай като го запоиш ще спре да работи
болка н+а а класата

10 Април, 2017, 19:23:26
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2017
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: мерцедес а 160
така ще го оставя , благодаря.но все пак как така работи.моля да ми кажеш накратко



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum