Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем с автоматична скоростна кутия c200 kompressor  (Прочетена 4149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

20 Октомври, 2016, 22:59:17
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Окт. 2016
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: c200 kompressor

Здравейте колеги, имам c200 kompressor 2002г. от около 6 месеца. Имам и проблем с нея, когато е студена и включа на директна (скоростите са автоматични), та като включа на директна или на задна и съм натиснал спирачката и седя на място, започват едни страшни вибрации в купето, когато я покарам 15-тина минути и загрее хубаво колата, тези вибрации изчезват. Докато е студена има и едно преритване от първа към втора, но съм забелязал, че това преритване е като съм натиснал лееко газта и колата едвам набира и като дойде момента за смяна, някой все едно ми бие шут, обаче пак докато е студена, ако дам повечко газ, колата си превключва нормално, сменил съм маслото на скоростите, филтъра и някаква букса, сменил съм тампона на скоростите и мисля, че левия тампон на двигателя, само десния не съм сменил все още. Та ако може да кажете вибрациите от какво са и това с преритването, и има ли нещо общо този тампон, който не съм сменил ?



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum