Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: При рязко подаване на газ автомобила влиза в авариен режим  (Прочетена 17707 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

25 Юни, 2016, 03:10:13
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2015
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes e270

Здравейте, извинявам се предварително ако повтарям темата.Автомобила ми е Е270 /2002г  автомат.Има си ряз,върви нормално а и разхода му на гориво е нормален.При студен двигател и рязко подаване на газ, автомобила влиза в авариен режим.Правеше го много рядко, но последно време започна да прави тази пакост често даже на загрял двигател.Ходих по разни майстори, но всеки ти казва поредица от 10 проблема като ми казват да започнем да подменяме под ред от най евтиното към най скъпото турбината.Някакви насоки да ми кажете за да сравня с майсторските мнения .


25 Юни, 2016, 16:01:13
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Добре дошъл колега!  ok

Правихте ли зиагностика на колата със стар диагноза? Ако не си добре е да отидеш в сервиз , който имат такава диагноза.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

25 Юни, 2016, 21:10:49
Отговор #2
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Май 2012
  • Публикации: 205
  • Местонахождение: Стара Загора
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +25
  • Автомобил: S400CDI

25 Юни, 2016, 21:52:52
Отговор #3
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2015
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes e270
В понеделник ще я закача на стар диагностика и ще видя какво ще кажат.Не смятам да се вслушам пак във всичко коет ми кажат и смятам да се допитам тук.

27 Юни, 2016, 14:51:51
Отговор #4
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2015
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes e270
Днес закачих автомобила на диагностика, излезна че първа дюза при подаване на рязко газ припикавала и затова и колата забивала. Недостигало гориво в този момент и автомобила се шашкал и влизал в авариен режим.Човека който гледа автомобила на диагностиката  каза, че на 70% е сигурен че е първа дюза.Каза че всички параметри на датчиците са на ред,както и турбината.Вече втори път ми се случва при изпреварване ,се получава едно рязко дръпване на зад,волана се втвърдява а автомобила започва да се движи с не повече от 10км/ч и след малко загасва.Казаха ми че е симптом на дюзите, заради недостиг на гориво.Дано да съм описал точно всичко.


27 Юни, 2016, 16:01:00
Отговор #5
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей,

като прави диагностика със Стар диагноза имаш ли разпечатка на грешките?
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

27 Юни, 2016, 17:05:20
Отговор #6
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2015
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes e270
Казах му за разпечатка,но ми каза че няма да ми върши работа



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum