Джипове, Ванове и Други > Мерцедес GL-GLK класа

скъпи коли дефекти

(1/1)

иван гонев:

история на моята кола глк 220 цди ,Закупена нова от Австрия .Първи дефект дюза на 2300 км, втора дюза на 6700км,следва смяна на всички дюзи,дефект на шофюрската седалка разкъсване на шевовете между плата и кожата на 25000км–аз тежа 78 кг (СЛЕД ЗАБЕЛЕЖКА В СЕРВИЗ НА МЕРЦЕДЕС Я ОТРЕМОНТИРАХА ) ,и през това време на каране пролет и есен стъклата ми задържаха влага,аз бърша и карам ,модерен индианец ,но стана нетърпимо зимата на -10 стъклата скрежасаха,пак сервиз ,откриха проблема. Поне до 4 година в гаранция добре сервиза отремонтира безплатно,но аз съм от СТАРА ЗАГОРА и си бръмча до ПЛОВДИВ ,записвам час ,ден за сервиз ,разходи и време .Преживях и още сервизни акции ,смяна на кабели,още веднъж смяна на дюзи.Свърши гаранцията 4 години  и се повреди сд-то минах на радио хаха на 40000 км ,смяна на сд в сервиз 1250лв .Сега вече на 6 години кола и 60680 км изгърмя водната помпа ,аз не карам много .АЗ съм заклет фен на Мерцедес ,преди карах Е220 сди 2003 г,нямах такива проблеми на 200000 км.Mного лошо за фирмата МЕРЦЕДЕС БЕНЦ  след 6 години мъки ме загубиха като клиент,Скъпа некачествена марка ,не си вземайте такава кола.За 90000 х,лева щях да си купя два хюндая или киа да имам за размяна ,ако се развали,,,,,,,,ЖИВ РЕЗИЛ ЗА МЕРЦЕДЕС,НИКОГА НЯМА ПОВЕЧЕ ДА СИ КУПЯ НОВА СКЪПА КОЛА ДА ПЛАЩАМ ВИСОКИ ДАНЪЦИ И ДА ДРЕМЯ ПО СЕРВИЗИТЕ,

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия