Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Продавам Mercedes E220cdi S211 Фейслифт  (Прочетена 2371 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

02 Септември, 2015, 14:39:53
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Авг. 2015
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Автомобил: S211
Здравейте,
Продавам Mercedes E220cdi S211 170к.с. Първа регистрация 30.05.2007г., с ръчни скорости.
Автомобилът е нов внос от Германия с всички сервизни документи, както и 2 ключа. В момента е на реални 307 000км. Лично аз купих колата от там (едно градче на границата с Люксембург) и я докарах на собствен ход. Колата е с регистрация и има платена еко такса, ГО и годишна винетка. След като докарах колата я вкарах в сервиз за пълно обслужване (има снимка с фактурата от сервиза на стойност 1000лв). Сложих 4 чисто нови летни гуми, а самата кола я докарах с 4 зимни гуми с ДОТ от края на 2014г. които давам с колата. Спирачните дискове са перфектни, накладките както се вижда във фактурата са сменени.

Като екстри има преден и заден парктроник с визуализация; сензор за дъжд и светлина; ел. седалки; автоматично затъмняване на огледалата; мултифункционален волан; автоматична щора на багажника.
Интериора е в отлично състояние - изобщо не може да се предположи че е на тези километри. Има външни забележки които не съм ги ремонтирал за да не ме пита бъдещия собственик защо има пребоядисвани елементи (Виждат се на снимките). Ако я харесате ще се разберем или аз да ги оправя, или да отбия от цената.

Цената е 16 000лв

тел. 0898 626641 - Тодор


снимки: newbielink:https://drive.google.com/folderview?id=0B7E2O_kE2jBwfldDX3NNLUhFZVlMQnIxZW0zcXRGUEo2T2p1M2JJalc4MDdDUlJ3VjBqLXc&usp=sharing [nonactive]



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum