Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: 190E 2.0 M102 962 (LPG проблем с "гърмежите")  (Прочетена 3681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

15 Април, 2015, 20:35:11
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Февр. 2015
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 190E 2.0

Привет !

Притежавам въпросният автомобил от около 3 г.
 Малко след като закупих колата се появи въпросният гърмеж ..Вкарах въпросният маркуч който се изважда след "взрива"
 Но след смяна на свещи и палец до днес никакви проблеми ..

Но ми се наложи да сипя Газ от някаква незнайна газтанция и проблемите започнаха ..

Тъй като запознатите знаят че е адски трудно достъпно точно под Дозатора
Или "главата на инжекциона"  С опипване на сляпо след поредното изваждане на маркучето останових че дъното на инжекцията и входа в който влиза маркуча е буквално разцепен .При което се нарушава дебита и навлиза нежелан въздух от там неравномерна работа на мотора промяна на обороти Гърмежи т.н
С много усилия и ловкост успях да залепя мястото с лепило bison и след това със силикон . Но съм наясно че това е временно решение :(
За перманентна намеса трябва да се сваля целият инжекцион .
И ще съм благодарен за инфо ако някой е демонтирал въпросният К"Е"jetronic И дали е толкова сложно колкото изглежда? Не ми се дава колата на знайни и незнайни авторазбирачи предпочитам да го направя сам . или някакви други идеи ако имате пишете благодаря предварително!

Между другото зареждайте само от Еко и Петрол !! За да нямате проблеми!!
Лукойл при зареждане догоре и изминаване на 100км при допълване ми сипаха 25л газ 50/50 градско /извън града макс 120 кмч  а колата гори 10 бенЗ мах...  doh



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum