Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Заден амортисьор на W124 3.0TD  (Прочетена 4112 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

13 Януари, 2015, 17:03:35
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ян. 2015
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Мерцедес W124 3.0TD

Здравейте! Новак съм в форума, взех си 124-ка комби 95г. и за сега съм супер доволен. Започвам сега ремонтите по окачването, имам да сменявам щанги тампони и разни други простотии ,но общо взето нищо сериозно около 200лв.  biggrin до тук. Проблема ми е следния единия амортисьор отзад е изпуснал(десен) омазан е. Колата е с нивомат не ги разбирам много нещата засега. Не е увиснала като спирам и си я понатоварих онзи ден ,и не кляка задницата. Четох ,че оригинални амортисьори от този тип са доста скъпи и засега може би ще търся някакъв втора ръка! Вие какво бихте ме посъветвали и как да процедирам ,казаха ми ,че мога да сложа и обикновени ,но ще изгубя екстрата с помпането на задницата ,което не ме устройва като вариант? Приемам оферти и за амортисьор, или амортисьори? bow mbs


13 Януари, 2015, 23:11:23
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Добре дошъл колега! ok

По мое мнение, търси си същите  амортисьори, защото предназначението им е да регулират нивото на автомобила при определен товар.Ако сложиш други ще загубиш тази функционалност.

Виж тази схема.

Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

27 Януари, 2015, 21:27:15
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ян. 2015
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Мерцедес W124 3.0TD
Да колега точно за това става дума!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum