Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Много гадна вибрация отзад моля даите съвет !  (Прочетена 3853 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

24 Декември, 2014, 18:07:13
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Дек. 2014
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes w124

Здравеите, нов съм в форума и ще ви помоля за помощ защото вече не знам какво да сменя за да спре тази вибрация отзад.Карам w124 2.0 122 92-ра и отскоро се появи вибрация след 75-80 км и вече при 120 имам чувството че ще ми се разпадне купето.В следствие на тази вибрация ми се откачват доста често зегерките на скоростите и оставам на определена скорост я 4-та я 5-та,освен това генерацията ми се цепи боквално по дължина все едно е замразнала и се чупи (ще кача и снимки утре да добиете представа)заваровам я и се цепи до заварката :( .Сменил съм тампони на двигателя(2-та),тампон на скоростите,висящ лагер(белязал сам кардана за да не го размина) и никакъв резултат вибрацията си стои.Само да уточня че вибрацията наподобява крива гума или джанта но това бе първото което проверих при гумаджията.Благодаря предварително


24 Декември, 2014, 21:51:01
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8

26 Декември, 2014, 18:53:52
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Дек. 2014
  • Публикации: 3
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes w124
Благодаря за бързия отговор а сега следва :) как би трябвало да се отблокира или трябва да отида при маистор.Ако има подобна тема из форома и я знаеш моля да ми пратиш линк.Благодаря още веднъж

28 Декември, 2014, 01:56:50
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Не знам да има друга тема във форума, но е хубаво да намериш сервиз където заменят карета и правят баланс. Не мога да те упътя към никой в Бг тъй като не живея от 8 години и не знам кой би ти свършил тази услуга. Докато живеех в Бг едно каре струваше около 40лв. котайско и около 90лв уж немско. Китайските караха повече от немските. Аз ги сменях а един познат балансираше карданите. За съжаление човека почина.
На твоя трябва да са две. Търси някъде в твоя регион който се занимава с това или пробвай с друг Кардан от морга, но ти трябва човек който да ти каже дали са му читави каретата, а и първо да провери твоите.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum