Роудстер > Mercedes SLK

притрисане при палене. търся диагностик

(1/4) > >>

venera:

Здравейте момчета! Като типична жена ще задам един тъп въпрос: Бихте ли ми препоръчали добър диагностик , защото имам проблем. SLK 2006 г. Започна да ми притриса при палене, като е студена. Изчиства малко като загрее, но загряването май продължава доста дълго време. Последния път, като ми я гледаха на стар диагностиката казаха, че една от ламбда сондите давала ядове, но не изписвало, че не работи. От много време ми свети check engine и пак същите ми казаха, че не си харесвала смесите. Като питам какво да направя, че да си ги хареса. отговора беше, че трябвало да се пречисти, като това ставало с каране със постоянна скорост 100 км около 20 км за да изчисти, но НЕ изчиства. Скоро ми смениха тампони на скоростната и на двигателя, но нищо. Та моля за съвет за добър диагностик. Благодаря предварително.

Bogo®:
Добре дошла колежке!  :smile: Дай координати от къде си.

venera:

--- Цитат на: Bogo® в  19 Октомври, 2014, 11:42:06 ---Добре дошла колежке!  :smile: Дай координати от къде си.

--- Край на цитат ---
От София

Bogo®:
Не вярвам да ти е проблем разстоянието до Пловдив. :wink:
Пловдивския "Балкан стар" е с най-добри отзиви, и си вършат работата както трябва, това го казват  клиенти им, без да имам за цел да им правя реклама.
За София има добри отзиви също от сервиза на бай Петко  бивш служител на Балкан стар.
Намира се на ул.Братя Миладинови тел.0888374000

venera:
Благодаря ти колега! За Пловдив - да не ми е проблем. Колкото до Петко- благодаря. Няма да се изказвам защото не смятам, че е редно всеки има право на мнение.

Благодаря все пак

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия