Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Кражба на комутатори - Актуална ли е темата и през 2014г?  (Прочетена 3299 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

10 Септември, 2014, 10:37:52
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Септ. 2014
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Peugeot

Привет, колеги!

Хвърлил съм око на Mercedes C180 W202, седан, ръчни скорости. Изчетох обаче доста теми по форумите за проблемите с пустия комутатор. Бих искал да ви попитам, извършват ли се кражби на тези устройва все още или вече вълната е отминала? Колата действително много ми харесва, но през по-голямата част от времето ще бъде извън гараж в голям град и нямам намерението да треперя цяла нощ дали сутринта няма я намеря с отворен капак.

Предварително благодаря на всички включили се!


10 Септември, 2014, 11:45:03
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Добре дошъл колега georgiefff!

Да,  този компонент - компютъра е доста лесен като кражба и цената му беше доста солена. Може да се предпази до някаква степен като се направи  "бронировка" върху компютъра. Кражбата няма да става толкова лесна.  Скоро не съм чувал някой да изпищял. W202 излезнаха доста сполучлив модел.

Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

17 Септември, 2014, 08:41:22
Отговор #2
  • Администратор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 620
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +15
  • Автомобил: W124 200CE (in the history)
Или се заварява някаква ламарина около комутатора, за да не се вади толкова лесно или по-лесния, но не толкова сигурен вариант е да си купиш от някой магазин за автоаксесоари едно '200D" и да го лепнеш отзад да си мислят, че е дизел - там комутатор за крадене няма.
It is nice to be important, but it is more important to be nice.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum