Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Как се сваля радиатора на 220 цди  (Прочетена 3508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

22 Април, 2014, 19:10:12
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Апр. 2014
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w203 220cdi

Здравейте колеги,

Днес осъмнах с локва в гаража и по първоначален оглед ми прилича на проблемен радиатор ...теча е високо горе откъм дясното казанче Досега не съм имал проблем и не е губила антифриз, просто я загасих в гаража и на другия ден - локва.
Молбата ми е, някой да сподели опит по свалянето на радиатора, че като я гледам така ще я запукам откъм предната броня   thinking С тия пластмасови крепежи направо ме е шубе да пипам   mb-whew. Горе-долу ми е ясна схемата - кори, клаксони, горен крепеж, кожух, вентилатор .... и т.н. , но по-добре някой правил го да каже къде да внимавам.


23 Април, 2014, 19:17:42
Отговор #1
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Апр. 2014
  • Публикации: 5
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w203 220cdi
Благодаря на колегата Bogo  за помощта. ok  beer

Бого, ако сметнеш за полезно добави някоя и друга снимка от този пост newbielink:http://mbworld.org/forums/c-class-w203/431566-need-help-radiator-removal-have-pictures-stuck-last-step.html#post5013721 [nonactive] към онази тема, защото точно частта с изваждането на радиатора и откопчаването от долния захват и щипките е адски тегаво мероприятие и почти никъде не е обяснено...аз лично зациклих и ако не бях намерил инфото в нета, щях да побеснея и да хвана флекса  rofl-



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum