Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: въздух в нефтопровода  (Прочетена 3922 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

13 Декември, 2013, 12:10:44
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Дек. 2013
  • Публикации: 4
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: mercedes 250 td

много се е писало за трудно палене,но няма майстор който да установи какво е! след престой от 7-8часа колата препалва и после трябва да въртя до откат докато запали. Цлед запалване няма проблеми до престой от тези няколко часа .Има въздух в тръбите .проблема се получи след като карах дълго време на резерва.След като напълних резервоара  карах колата докато стигна до една четвърт и при наличие на нафта трябва да доливам.Разбрах от форума,че половината резервоар трябва да е пълен винаги,но никой не казва как и къде се оправя това.След това започнаха проблемите с паленето и въздуха .Изолираха ми топлообменника,два пъти ми сменят филтъра и т.н.Получава се вакум в резервоара=смениха ми капачката и ред други безмислици. Колата е 250 ТД .Помогнете ми с кадърен майстор в Пловдив.За което благодаря!


13 Декември, 2013, 12:45:17
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Имаш задънена цедка на резервоара,задръстен груб филтър,или запушен отдушник на резервоара. За последното се съмнявам. Първо извадете и отрежете цедката. Вади се от долната страна на колата. Не трябва да се сваля резервоара. Цедката е пластмасова реже се лесно.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum