Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Помагайте утечка! Мерцедес C220. Търся модул за ел. седалка А-203-820 16 26  (Прочетена 8591 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

08 Ноември, 2013, 21:54:19
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2013
  • Публикации: 4
  • Пол: Жена
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes C220 cdi

Здравейте, надявам се някой да може да ми помогне става въпрос за следното. Закупихме автомобила - Мерцедес ц 220 цди, който още при огледа му падаше акумулатора. Договорихме се с продавача и заедно купихме нов. Всичко беше супер, докато не минаха 2 дни в които не бях карала колата. След 2 дни не каране чисто новия акумулатор беше напълно изтощен. Както и да е закарахме я на ел. и се оказа че има утечка около 1мА. След 3 дни ровене се оказа че проблема е в модул който отговаря за ел. седалките и по специално проблема е в този модул който е на седалката на мястото на водача. Когато колата била угасена то не заспивало и държи напрежение.. Извинявам се ако не го казвам с точните думи но и не разбирам много. Та сега или търсим някой който да го поправи на разумна цена тъй- като ми обявиха 350лв или най-добре от някоя морга ново модулче за което ми казаха че вървят около 150 лв от моргите. Проблема е че трудно се намира Ц220 с такава екстра ( седалките са напълно ел. имат копченца на вратата които са в фората на седалка и всяка част се управлява от вратата) обикновено тази екстра е на Е класи но от Е класа модулчето не става. Точния номер на модула А-203-820 16 26.


08 Ноември, 2013, 23:07:38
Отговор #1
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Май 2012
  • Публикации: 205
  • Местонахождение: Стара Загора
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +25
  • Автомобил: S400CDI
много ме съмнява да е от него то няма какво да му заспива
вътре има само релета и една две интеграли
още повече че като не е на контакт не се захранва
пробвай без да си вкарала ключа дали ще можеш
да мръднеш седалките

08 Ноември, 2013, 23:10:16
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2013
  • Публикации: 4
  • Пол: Жена
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes C220 cdi

08 Ноември, 2013, 23:16:24
Отговор #3
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2013
  • Публикации: 4
  • Пол: Жена
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes C220 cdi
много ме съмнява да е от него то няма какво да му заспива
вътре има само релета и една две интеграли
още повече че като не е на контакт не се захранва
пробвай без да си вкарала ключа дали ще можеш
да мръднеш седалките
ами точно май нещо за реле говориха  и за процесор.. не разбирам нищо момиче съм просто ми трябва това чудо и колата ми в момента е разглобена в сервиза от 4 дни. Искат ми 350 лв да го поправят а в същото време ми казаха че по моргите може да се намери за 150 но пък сега не могат да намерят.. странна ми се струва цената за поправка .



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum