Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: НЕКОРЕКТЕН ТЪРГОВЕЦ НА АВТОЧАСТИ Rosen Auto's  (Прочетена 4205 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

15 Октомври, 2013, 06:30:24
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Окт. 2013
  • Публикации: 1
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes C220 Sport Coupe w203

Здравейте Колеги и Приятели.
Създавам темата тъй като се натъкнах и опарих от адски некоректно отношение от търговец на Авточасти от Перник. Идеята ми е да предпазя всеки един потребител.
Търговеца е Rosen Auto's намира се в гр. Перник кв. Калкас, ул. Нов живот собственик е Росен Ефтимов който отговаря на 0898258509 и 0878767131. Така наречения търговец се подвизава основно в интернет пространството и има публикувани обяви в newbielink:http://rosenauto.car24.bg/ [nonactive] cars24 , newbielink:http://rosenauto.mobile.bg/ [nonactive].
Връзката ми с посочения по горе Росен Ефтимов стана случайно, тъй като ми бяха откраднали страничните огледала на колата (W203). Започнах търсене на огледала като прозвънях няколко обяви една от които беше на Rosen Auto's. Човека веднага реагира каза, че има огледала които поръчах и го питах и за скоростен лост също обеща да намери цената общо беше 300 лв. огледала и 100 лв. скоростен лост. Уговорихме се да ги изпрати за моя сметка с еконт. Когато ги получих бяха без опция преглед съответния човек не си вдигаше телефона за да разреши да ги прегледам и бях принуден на сляпо да ги взема. Оказа се че огледалата са дефектни не работеха механизмите за прибиране и подгряване, а скоростния лост нямаше нищо общо с това което беше обещал изобщо не беше за C-Class. След като се свързах с него той отказа да му върна частите и отговора му беше,че го "боли к..а" (ето защо и Перник има такава слава) и няма да ми възстанови сумата.
Аз изгорях с 400 лв. затова колеги когато видите обяви от човека по горе каквото и да ви казва бъдете сигурни, че е измама. В последствие разбрах, че има още много хора които са излъгани. Публикувам темата за да се опитам да предпазя и други потребители от такива злоупотреби.
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 06:33:53 от dgevrekov »


15 Октомври, 2013, 10:44:17
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Добре дошъл колега!

За съжаление първата ти тема в този форум е по обичайната схема на измами в България! Добре си направил, че си  пуснал тази тема ok, за да предпазиш евентуални нови измами. Втори път не се доверявай на търговци  без да ги познаваш! Коректността в България отдавана не струва и пукнат лев за съжаление. Дано за в бъдеще не се натъкнеш на такъв търговец.


Поздрави!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

07 Септември, 2014, 20:16:44
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Септ. 2014
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: Mercedes
Здравейте!
   
            Колега ти като си толкова коректен, защо не разкажеш истината за твоя проблем. След като си поръча двете огледала и топката за скоростния лост която е за  модел 203 след 2004год. А ти искаш да я сложиш на модел 2001год.. Аз ти казах че няма да стане, а ти ми отговори че твоя майстор ще я направи и няма проблем и да ти я изпратя. Аз ти ги изпратих и понеже беше към 5 часа ф офиса имаше много  хора  и аз ги оставих на момичето ,че трябваше да пътувам извън страната. Момичето ти ги е пуснало ,но е пропуснало да постави опция преглед. После се обади след няколко дни и каза че си си взел пратката и огледалата са ОК , но имаш проблем с лоста. И аз ти отговорих че като се прибера в страната ще ти се обадя да решим  проблема, а ти ми каза че не те интересува къде съм . Ти искаше да стане всичко на мига което нямаше как да стане и ти затворих защото съм в роуминг , а ти ми звънеше постоянно. Когато се върнах след 10 дни се чухме и настояваше да ти върна парите за лоста които струва 100 лв. аз отказах защото твоя майстор се беше опитвал да го преправи. Като вземе елемента на които са обозначени скоростите   и да го залепи от твоя на моя . но той като цяло не е съвместим. И го бяхте надробили на парчета за които искаше да ти върна парите. Ако искате да проверите колко съм коректен може да проверите в фирма ЕКОНТ дали имам върната пратка от клиент която не съм си я взел и на всички пратки поставям опция преглед. А на твоята пратка си могъл да покискаш опция преглед.

Поздрави.



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum