Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем с 5 та скорост  (Прочетена 3641 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

19 Август, 2013, 11:37:34
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Апр. 2013
  • Публикации: 29
  • Местонахождение: Plovdiv
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +3
  • Автомобил: W124 E200 Coupe

здравейте почивката ми не мина без премеждия с колата
та на отиване както си карам през интервал от около 100км 2 пати сама изключи 5 та... както и да е стигнах но на връщане още преди бургас ми изключи 3-4 пати после по магистралата се насра да изключва и и хванах чалъма като Притисках лоста с пръстче натиснат така преминах повечето от километрите но малко след Стара Загора дори и с натискане на лоста не искаше и излизаше и минах на 4 та с 130 същите обороти като на 5 та с 160. и така се прибрах пробвах на ниска скорост в града включвам пета върви колата но след 100-200 м излиза пак качих е на канал видимо външно няма нищо помислих да не е нещо във лостовата система но не е видимо 5 и задна влизат перфектно с задна нямам проблеми. защото 5 та и задна са на най малкото лостче.
споменаха ми че може би е някакъв изключвател които го имало на всяка скорост но нз как изглежда предния пат като я отварях за вала да сменям не видях никакви други проблеми нещо износено или каквото и да било но от тогава минах ~8000 km

очаквам някакви предложения от какво може да е...
Тия дни като ми остане време ще пробвам на място да и свала капака и да видим ще имали нещо видимо износено пак добре че с 5 та направи проблем.


03 Март, 2014, 18:25:10
Отговор #1
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Февр. 2012
  • Публикации: 12
  • Местонахождение: Първомай -Пловдив - София
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124 200CE
Здравей оправи ли си проблема , че при мен се получи същото не знам дали подлежи на ремонт но си взех друга скоростна . Смятам да я сменя пък после ще разглобявам моята , кажи ако знаеш дали си струва ?



Сподели темата


Етикети: скоростна кутия 
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum