Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Смяна скоротстна кутия W124  (Прочетена 3079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

31 Март, 2013, 12:03:29
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Март 2013
  • Публикации: 1
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: МБ 124

Здравейте,
Аз нямам мерцедес, не съм фен на големите автомобили, а тези мерцедеси които ми харесват... Но това е друга тема   Happy
Та приятелката ми кара един W124, 200 Е, 1998 cc, 136 к. с. с 4 - скоростна кутия (като номер не я знам каква е),  който и прави проблем със скоростите, аз съм съм го карал и сега ще ви обясня проблема. При вече сменено масло на скоростите, те продалжават да влизат трудно, когато е много студено първа не иска да влезе изобщо, трябва много много напъване, но това се преживява... По основният проблем е, че при движение включваш 3-та скорост и тя просто си изкача, излиза и не си стои на мястото ако не я държиш (буташ с ръка). Тя ми се обади сутринта с въпроса, да и кажа колко струва нова скоростна кутия за този мерцедес, може ли да му се сложи 5 - степенна скоростна кутия и колко би струва тя. Говоря за втора употреба че нова би стурвала много скъпо (предполагам). От къде мога да намеря такава кутия?
Мерси предварително.
Поздрави  kid


01 Април, 2013, 16:15:44
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Кутия можеш да намериш от всяка морга. Петстепенна не можеш да сложиш ако брояча ти е на четиристепенна. И ако доферинциала е от четиристепенна. За цената не мога да ти кажа каква ще е, не съм запознат...



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum