Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Mercedes W245 B200 може ли с газов инжекцион  (Прочетена 3038 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

25 Януари, 2013, 08:32:40
  • Чирак
  • *
  • Публикации: 4

Mercedes W245  B200 може ли с газов инжекцион.Въобще може ли да стане това нещо.
Един майстор казва може,друг казва не може.Включете се и Вие моля.

25 Януари, 2013, 09:02:31
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 5109
  • Местонахождение: Пловдив
Mercedes W245  B200 може ли с газов инжекцион.Въобще може ли да стане това нещо.
Един майстор казва може,друг казва не може.Включете се и Вие моля.

Добре дошла колежке  tblagoeva, Да може да се монтира газова уредба.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

25 Януари, 2013, 09:13:13
Отговор #2
  • Чирак
  • *
Казват ,че клапаните били много тънки или тесни  и не ставало. И сега в голяма дилема.
Аз затова я исках бензин, че навъртам много километри.
Може ли да бъдеш малко по-подробен.Само си чувал или си 100% сигурен за монтажа.Интересувам се за Бургас ,но ако се наложи ще се ходи и другаде.

25 Януари, 2013, 09:18:15
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
Казват ,че клапаните били много тънки или тесни  и не ставало. И сега в голяма дилема.
Аз затова я исках бензин, че навъртам много километри.
Може ли да бъдеш малко по-подробен.Само си чувал или си 100% сигурен за монтажа.Интересувам се за Бургас ,но ако се наложи ще се ходи и другаде.

На 100 процента съм сигурен, но ще звънна днес един тел. на моя газаджия и той да потвърди. Монтирай си Ланди Ренцо това е най-добрия газов инжекцион!
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

25 Януари, 2013, 10:32:08
Отговор #4
  • Чирак
  • *
Ще чакам отговор тогава,надявам се да се включи и още някой

25 Януари, 2013, 16:03:24
Отговор #5
  • Глобален Модератор
  • *
Ще чакам отговор тогава,надявам се да се включи и още някой

Сега доколкото разбирам автомобила е Mercedes B class (W245) (2005-2008) B200 2.0 CDI. Има вече такива газови системи при които е установено, че газовото гориво допринася за равномерно горене в цилиндъра(пълното изгаряне на нафтовото гориво), съответно и мощността  на двигателя скача от 20-30%. Осезателно автомобила става по-пъргав и най-Важното което и теб те касая, икономията е около 40-50%.
« Последна редакция: 25 Януари, 2013, 16:05:09 от Bogo® »

26 Януари, 2013, 09:53:55
Отговор #6
  • Чирак
  • *
Благодаря за отговора.Ако се сетиш за други важни подробности около слагането на ГИ - пиши.

27 Януари, 2013, 10:15:57
Отговор #7
  • Участник
  • *
  • Публикации: 8
  • Местонахождение: софия
Начи аз те съветвам питаи в фирмата за газови инжекциони Фобос, аз имам Мерцедес 124 300це механична инжекция к-же троник и  намират начин да ми сложат газов инжекцион.Допитаи се до тях.

27 Януари, 2013, 10:58:43
Отговор #8
  • Администратор
  • *
  • Публикации: 623
  • Местонахождение: София
От W124 мех. инж. до W245 има 'малко' разлика. Това, че Фобос са сложили ГИ на меганичен инжекцион, не значи че могат всичко.
Landi Renzo може и да са най-добрите, но пък ако в каталога им пише, че не е препоръчително да се сложи на дадена марка/модел няма да се съгласят да я монтират.
Не е важна толкова марката, колкото да се намери майстор, който си разбира от работата. Има хора, който се занимават са слагат ГИ и после софтуера се донастойва за конкретния автомбил и стил на каране. Така че моят съвет е да се концентирирате над намирането на добър майсто, а не над определена марка АГУ.
Аз лично за Бургас не мога да помогна.
It is nice to be important, but it is more important to be nice.

27 Януари, 2013, 15:23:55
Отговор #9
  • Участник
  • *
Знам че има разлика имам и А класа и утре се сдобивам с 124 300це 24в, казвам ,че съм обиколил и званял в над 20 сервиза за газов инжекцион и в дадения сервиз на Фобос имат мн  разработки за газови инжекциони.

27 Януари, 2013, 17:06:53
Отговор #10
  • Администратор
  • *
  • Публикации: 623
  • Местонахождение: София
За ФОБОС съм чувал както добри така и лоши отзиви така че не мога да коментирам. Но все пак поддържам тезата, че колко и да е добра една газова уредба, ако е монтирана не както трябва резултатът няма да е добър.
It is nice to be important, but it is more important to be nice.

27 Януари, 2013, 17:16:12
Отговор #11
  • Участник
  • *
Да това е наи-важното как е настроена!

Сподели темата

Tags:

Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info. Powered by Simple Machines Forum