Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Някой да има вразки за Балкан стар Варна  (Прочетена 4072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

02 Януари, 2013, 14:49:18
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2012
  • Публикации: 60
  • Местонахождение: VARNA
  • Пол: Мъж
  • Трите льча завинаги
  • Репутация: +1
  • Автомобил: Mercedes c280

Здравейте колеги искам да си сложа антифриз от Балкан стар ходих днес и ми казаха за антифриз за 37лв 1.5 имали някой които ползва отстъпка там благодаря предварително


03 Януари, 2013, 13:09:22
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравейте колеги искам да си сложа антифриз от Балкан стар ходих днес и ми казаха за антифриз за 37лв 1.5 имали някой които ползва отстъпка там благодаря предварително

Да, аз ти писах преди време, че има човек от Варна, който беше предложил да те чака там.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

03 Януари, 2013, 17:12:35
Отговор #2
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2012
  • Публикации: 60
  • Местонахождение: VARNA
  • Пол: Мъж
  • Трите льча завинаги
  • Репутация: +1
  • Автомобил: Mercedes c280
Благодаря предварително колега но оправих нещата с промиването на с-та както казаха от Балкан стар наистина под въздушния колектор имаше болт за източване на антифриза от блока промих 3пъти с-та както ми беше казал и си сложих лонглайф МБ325.3 по спецификация благодаря ти пак колега thank_you2

03 Януари, 2013, 20:02:30
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Благодаря предварително колега но оправих нещата с промиването на с-та както казаха от Балкан стар наистина под въздушния колектор имаше болт за източване на антифриза от блока промих 3пъти с-та както ми беше казал и си сложих лонглайф МБ325.3 по спецификация благодаря ти пак колега thank_you2

Радвам се, че си отстранил проблема.  good job Точно за този болт ти отговорих, който се намира под колекторите.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum