Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: сваляне на табло на 190е  (Прочетена 11753 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14 Ноември, 2012, 21:29:17
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2011
  • Публикации: 4
  • Местонахождение: варна
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w202 2.8

Здравейте,преди няколко дни ми се появи теч от колата и като я закарах на майстор казаха ми че тече от радиатора на парното.....обаче те не се захващали с сваляне на таблото защото било много сложно,обадих се на друг майстор но и той ми отказа не се захващал с това.Та въпроса ми е толкова ли е сложно свалянето на това табло??мисля да се пробвам с един приятел но реших все пак да попитам,ако има някой който го е правил да сподели.Мерси предварително.


14 Ноември, 2012, 23:31:09
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
За да си сигурен напълно, че теча ти е от вътрешния радиатор,  с пръст обери изпаренията по стъклото и го близни, ако е сладък значи е антифриз.

Нищо сложно няма, така че правилно си решил въпроса по демонтажа на таблото си! Въоръжи се с търпение цялата процедура трае около три часа! Свали волана, за да ти е по-лесно, но може и да не го сваляш. След което започни да демонтираш централната конзола,  врътките на парното  имат болтове в двата долни края на таблото до колоните, около 6 болта държи цялото табло. Успех!  ok


Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

15 Ноември, 2012, 09:02:57
Отговор #2
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2011
  • Публикации: 4
  • Местонахождение: варна
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: w202 2.8



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum