Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Проблем със смесителя (плочката) и клапата под него  (Прочетена 2370 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

03 Юли, 2017, 09:06:38
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124

Здравейте! Нов съм и имам проблем, смятам, че има хора тук, които биха могли да ми помогнат. Проблемът ми е следният: за период от около година ми се е случвало поне 10-12 пъти да се "изкиха", в следствие на което на няколко пъти оставах на пътя. След време разбрах, че се бърка от долу накъде (пада се под смесителя) и се намества един маркуч, който пада (ако не се лъжа той е вакуумен). До тук добре, няколко пъти се оправях сам, до момента, в който същата ситуация се повтори, само дето след като сложих маркуча на мястото му, колата пак ме остави на пътя :/ водих я на майстор, който доста бързо се справи. Случи ми се същото още веднъж и тогава реших аз да видя какво ? има, имах късмет, че бях пред нас. Стигнах до извода, че клапата, която е точно под смесителя, не мърда изобщо. Махнах кутията на филтъра и смесителя, след което на клапата се видя един болт. В момента в който го развих, клапата започна да работи както трябва(уж..) . Та въпросът ми е следния: защо се получава това и как мога да го предотвратя, последния път като ми се случи намерих смесителя разцепен на две, пробвах няколко различни смесителя, но не знам какъв е най-подходящ. Благодаря ви!


03 Юли, 2017, 14:37:47
Отговор #1
  • Чирак
  • *
  • Регистрация: Юли 2017
  • Публикации: 2
  • Пол: Мъж
  • Репутация: 0
  • Автомобил: W124



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum