Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Как да се борим с ръждата  (Прочетена 4671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

06 Март, 2012, 13:07:52
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Февр. 2012
  • Публикации: 57
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +1
  • Автомобил: W124 AMG

Oтдолу на купето към задния мост наблюдавам че се  е появила ръждица. Споделете моля как професионално се подхожда към тоя проблем?  124 е колата. От Немско е внасяна.


06 Март, 2012, 15:43:51
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Здравей, аз лично съм ползвал Вюрт, нещо уникално е. След третирането с този ръждопреобразувател можеш да го боядисваш китосваш каквото решиш. Но си има технология, която трябва да се спазва, каквото топиш с четката го хвърляш, защото се окислява, затова взимаш съд отделен и сипваш колкото ще ти трябва, каквото остане го хвърляш.
В топло време след нанасянето на Вюрт след три часа можеш да боядисваш елемента.
« Последна редакция: 06 Март, 2012, 15:46:18 от Bogo® »
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

08 Март, 2012, 11:16:42
Отговор #2
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Февр. 2012
  • Публикации: 57
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +1
  • Автомобил: W124 AMG
Kaто опаковка, разход и цена как е ? За намазване на цялата долница ме интересува.

08 Март, 2012, 14:09:53
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Kaто опаковка, разход и цена как е ? За намазване на цялата долница ме интересува.
Нямам спомени, но много малко върви мисля, че половин литър ще ти стигне даже май е много. 100гр. на квадрат, но не съм сигурен. Ако купиш разфасовка от 1л. и се кооперирате с някои най на сметка ще ти излезне.
Виж на сайта им трябва да има инфо.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum