Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: проблем с чистачките  (Прочетена 10833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

01 Март, 2012, 17:09:36
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Май 2011
  • Публикации: 35
  • Пол: Мъж
  • The best or nothing-Mercedes Benz
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 200 TE

Здравейте.нов съм ,но много ми харесва как тука се развиват доста теми интересни и от доста полза. та така моята болежка не особенно фатална но е с чистачката.Значи някак си ми изчезна първата степен тоест тази която работи на интервали.другите бавна и бърза степен си работят.в предистория бих искал да кажа че сменях едно голямо реленце което беше изгоряло нещо май но служеше също за чистачката и нещо по таблото май не ми работеше.та така възможно ли е това реле да ми е проблема.релето по номер си съвпадаше макар и да беше от малко по нов модел(от С-тка )беше,а моята е Е200ТЕ 92ра 122к.с.Ще се радвам ако някой може да помогне.
" Siempre digo la verdad, incluso cuando miento digo la verdad. Al Pacino (El precio del poder) "


01 Март, 2012, 21:50:20
Отговор #1
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Здравей.
Ако номера е съвпадал точно,проблема не може да е от релето(може да е от релето ако самото реле е прецакано). Най вероятно е нагорял ключът за чистачките, макар че ми се е случвало при 123 а не при 124.
Кога се получи ? След смяната на релето ли? Ако да то пробвай с друго реле. Ако не значи ключът е прецакан.

02 Март, 2012, 16:56:48
Отговор #2
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Май 2011
  • Публикации: 35
  • Пол: Мъж
  • The best or nothing-Mercedes Benz
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 200 TE
Ми да след като смехих релето стана.Но аз преди да сменя това реле изобщо и неработеше чистачката.Поне живна маллко с това.Ама друго което ме учудва е че преди нали да го сменя това прословуто реле не ми работеше и таблото ,т.е. оборотомера скоростомера и несветеше нищо по уредите.След като сложих другото реле и всичко се оправи с изключение на това че чистачката остана без тази функция за интервалите.
" Siempre digo la verdad, incluso cuando miento digo la verdad. Al Pacino (El precio del poder) "

03 Март, 2012, 10:24:27
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Ноем. 2010
  • Публикации: 217
  • Репутация: +8
Пишеш че преди да го смениш не е работела въобще чистачката,как разбра след като не е работела преди че интервала е работел???

06 Март, 2012, 09:27:12
Отговор #4
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Май 2011
  • Публикации: 35
  • Пол: Мъж
  • The best or nothing-Mercedes Benz
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 200 TE
Ами нее виж сега.Чистачката ми изведнъж отказа от всичко тя си работеше.Така също ми отказа и таблото и незнам още какво и тогава го смених това реле.след което единствено сега това не ми работи(тази функция на интервала )
" Siempre digo la verdad, incluso cuando miento digo la verdad. Al Pacino (El precio del poder) "


06 Март, 2012, 22:29:04
Отговор #5
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Всички интервали на чистачката се управляват точно от това голямо реле.
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz

07 Март, 2012, 08:51:56
Отговор #6
  • Участник
  • *
  • Регистрация: Май 2011
  • Публикации: 35
  • Пол: Мъж
  • The best or nothing-Mercedes Benz
  • Репутация: 0
  • Автомобил: 200 TE
ok разбрах.ами тогава друго-незнам дали е свързано пак с това реле обаче много бавно се движи дори имамам чувството че понякога може и да спре така.Дали моторчето си заминава нещо или четките ли какво трябва да му се ремонтира?
" Siempre digo la verdad, incluso cuando miento digo la verdad. Al Pacino (El precio del poder) "

07 Март, 2012, 18:32:18
Отговор #7
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Значи!
Чистачката си е работила нормално.След това е отказала.След това си сменил релето и тя е заработила,но без интервалите,и се движи прекалено бавно.
Така ли?
Пробвай с друго реле.
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum