Джипове, Ванове и Други > Мерцедес G класа

G класа

<< < (2/2)

M23J:
Виж и за това може да се поспори. Аз лично лятото сменях двигател и оставих колата в понеделник и сряда вече беше готова. Ако гледаш новите модели една подмяна на компютър или нещо по-сложно по електрониката може да ти излезе повече от една смяна на гарнитура на двигатя да кажем. При дизели при цена от 1000+ лева за подмяна на дюза и като имаш предвид, че дюзите са 5, 6 или 8 пак може да си направиш сметката.
Все пак при МБ рядко има 'проблемни двигатели' така че всичко опира до това как е поддържан от предишния собственик. Което също ме навежда на мисълта, че не си уточник дали ще я купуваш нова или втора ръка (тук по подразбиране приемаме, че става дума за 2ра ръка, защото малко от хората по форумите пазаруват от шоурума директно) понеже не си споменал година.
От дизеловите джипове пряко впечатление имам само от ML 280 CDI и динамика си имаше достатъчно така че от 320 CDI едва ли ще останеш разочарован.

Александър Няголов:
Точно си ме разбрал човек, става въпрос за втора,трета ръка джип.
Като се замисля ако попадна на такъв джип ,с агрегат от новите и не подържан,не ми се мисли какво ме чака.
Затова си мисля че за предпочитане е чистият дизел, и с по малко елктроника.
А иначе казано ако имам възможност/финансова/бих си купил нов джип , и не бих се интересувал от подробности.
Но реалностите при мен са такива че да търся втора ръка,и естествено да е запазен,подържан и евтин.
Както и повечето от нас.
Не съм карал такъв джип, затова ми трябват повече мнения от хора който са карали или карат в момента Джи класа.
В момента карам С220 сди 2004г но неможе да има и база за сравнение с Джи класата на Мерцедес, thank_you2 си мисля.



 

ivanbogomilov:
270-280-320 CDI всички те са много добри  Mercedes-Benz-move good job

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия