Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Как да кача снимка ?  (Прочетена 4257 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

07 Ноември, 2011, 18:29:04
  • Майстор
  • *
  • Публикации: 505
  • Местонахождение: Бургас Варна
Предполагам за част от вас е лесно.. но ако те първа се сблъскваш с това предизвикателство.. си е "Филм"
Начините са няколко и ще ви покажа тези който аз използвам дано да са ви от полза  thank_you2 .
1. Чрез сайт за качване на снимки.. Не знаете такъв..? Лесно отворете Google и напишете "качване на снимки" аз лично ползвам ImageShack® .

Препоръчително е като качвате снимка,тя да е с размер 640х480.
Сайта предлага тази услуга и ако снимката е по голяма я смалява.
Прави се по следния начин както ви е отворен сайта намирате къде пише " Image resize: " и го правите по следния начин.

След това натискате
И ви се отваря

От там избирате съответните снимки който искате да качите.. (Пример)

След това ще ви излязат така

След това давате на
И изчаквате. След като се качат ще ви се отвори ето този прозорец

Препоръчително е да отворите всяка снимка в нов под прозорец. Което ме подсети че ако ще ви се налага да използвате пак снимките е нужно да си направите регистрация в сайта. (те си оставят.. но ако изгубите линк-а към тях ще трябва да ги качвате на ново)
След като сте отворили снимката и посочите на самата снимка ви се показва

И щракате на лупата и снимката ви се показва ето така

За да качите качите самата снимка е нужно да копирате линк-а който е под нея.
След като сте го копирали го поставяте и избирате (Вмъкни изображение) намира се 2рия ред 2рата картинка (от ляво на дясно)

За да стане е нужно да сте маркирали линк-а както е на снимката в противен случай няма да се вижда снимката.

Това е по 1-вия вариант. Не е толкова трудно колкото изглежда  thank_you2

2. От опциите на самия форум. Това става по следния начин.
Отворили сте прозорец за да публикувате отговор. Който изглежда ето така :

Нужно е да щракнете на + са който на снимката е ограден в червено.. Или върху надписа "Прикачени файлове и допълнителни опции"
Ще се получи ето така.

После щракате на "Разглеждане" и избирате съответната снимка (която трябва да не е по-голяма от 200КБ)
Ако искате да качите няколко снимки в един отговор е нужно да щракнете на (повече прикачени файлове)
Необходимо е да знаете че максималния брой на снимки в един отговор са 6 като техния размер на надвишава 1000КБ.
Ако сте изпълнили всичко правилно снимката ще изглежда ето така.

Ако случайно нещо не се получи.. то е защото е нужно да има и нещо написано в самия отговор :-)  thank_you2

Надявам се да съм бил полезен  thank_you2 thank_you2 thank_you2  Mercedes-Benz-move

Бензин, а не кръв! Карбуратор, а не сърце! Машина, а не човек!

Сподели темата

Tags:

Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info. Powered by Simple Machines Forum