Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: Кормилото тресе  (Прочетена 6380 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

05 Ноември, 2011, 13:49:34
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940

Здравейте!От известно време кормилото на колата започна да тресе.Смисъл врътка се само наляво-надясно.Веднага си помислих за изкривена джанта,понеже преди като ми бяха криви така правеше.Обаче бях на гумаджия и той каза че нямакриво и са добре балансирани.Не можело да е от тях.Сега назнам какво да гледам.Според мен са те,ама щом са балансирани,какво може да е.Усеща се на всякаква скорост,като с ускоряването запчва да играе по-бързо.Като спирам на светофара,пак се усеща леко как се заиграва.
От какво друго може да се получава,освен от гумите и джантите?
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz


05 Ноември, 2011, 15:28:32
Отговор #1
  • Администратор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 620
  • Местонахождение: София
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +15
  • Автомобил: W124 200CE (in the history)
Долу имаш едно малко демпферно амортисьорче, него погледна ли го да не е заминало?
It is nice to be important, but it is more important to be nice.

05 Ноември, 2011, 16:06:54
Отговор #2
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Погледнах колата отдолу.На десния,вътрешен кормилен накрайник гуменото уплътнение е скъсано и е омазан с грес.Трябва да се смени.Обаче въртях колелата наляво-надясно и нямаши никакъв луфт или нещо нередно.
Този успокоителен амортисьор го видях,ама не се разбира дали му има нещо,видимо си е наред.
Размених местата на двете предни колела и отидох да напомпя гумите еднакво(може да е спаднала някоя).
Като че ли треснето намаля,но си го има.И е само когато се кара напред.Когато завивам изчезва.(не го усещам)
Започвам да си мисля че на гумаджията ме е излъгал и е от някоя гума или джанта.
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz

05 Ноември, 2011, 16:26:55
Отговор #3
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 5193
  • Местонахождение: България
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +23
  • Автомобил: Mercedes C 180
Погледнах колата отдолу.На десния,вътрешен кормилен накрайник гуменото уплътнение е скъсано и е омазан с грес.Трябва да се смени.Обаче въртях колелата наляво-надясно и нямаши никакъв луфт или нещо нередно.
Този успокоителен амортисьор го видях,ама не се разбира дали му има нещо,видимо си е наред.
Размених местата на двете предни колела и отидох да напомпя гумите еднакво(може да е спаднала някоя).
Като че ли треснето намаля,но си го има.И е само когато се кара напред.Когато завивам изчезва.(не го усещам)
Започвам да си мисля че на гумаджията ме е излъгал и е от някоя гума или джанта.
Вземи отиди при друг гумаджия.
Не е важно колко удари получаваме в живота, а дали след това можем да се изправим!Всеки ден, ако се изправяме срещу нашите страхове ние ще спечелим битката!

05 Ноември, 2011, 17:10:37
Отговор #4
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Сигурно ще ида.Другата седмица ще слагам другите джанти със зимните гуми.Не са в Пловдив за ди ги пробвам сега.
Иначе щях да разбера веднага дали е от тях.
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz


18 Януари, 2012, 15:33:33
Отговор #5
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 1065
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +3
Погледнах колата отдолу.На десния,вътрешен кормилен накрайник гуменото уплътнение е скъсано и е омазан с грес.Трябва да се смени.Обаче въртях колелата наляво-надясно и нямаши никакъв луфт или нещо нередно.
Този успокоителен амортисьор го видях,ама не се разбира дали му има нещо,видимо си е наред.
Размених местата на двете предни колела и отидох да напомпя гумите еднакво(може да е спаднала някоя).
Като че ли треснето намаля,но си го има.И е само когато се кара напред.Когато завивам изчезва.(не го усещам)
Започвам да си мисля че на гумаджията ме е излъгал и е от някоя гума или джанта.
1.Гумаджията ти е .баси лъжеца
 2. Баланс машината му е за скрап
 3. Не те е взима на сериозно и те врътка

18 Януари, 2012, 23:52:35
Отговор #6
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Да,така е.След като сложих зимните гуми,а те са с други джанти,вече не тресе.За справка отидох при друг гумаджия и направо ми показа джантата как играе нагоре-надолу.
Икам да кажа кой беше оня,дето ми каза че всичко е наред.Намира се на булеварда срещу хотел СПС,от другата страна,преди МЕТРО,вдясно.
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz

19 Януари, 2012, 19:25:19
Отговор #7
  • Глобален Модератор
  • *
  • Регистрация: Окт. 2010
  • Публикации: 1065
  • Пол: Мъж
  • Репутация: +3
Да,така е.След като сложих зимните гуми,а те са с други джанти,вече не тресе.За справка отидох при друг гумаджия и направо ми показа джантата как играе нагоре-надолу.
Икам да кажа кой беше оня,дето ми каза че всичко е наред.Намира се на булеварда срещу хотел СПС,от другата страна,преди МЕТРО,вдясно.
Върни се при лъжеца и си вземи парите
Ако не ти ги даде, нахлузи му резервната гума със се джантата, на вратлето, та като минаваме от там да го виждаме кой е rolling_on_the_floor

21 Януари, 2012, 12:27:04
Отговор #8
  • Майстор
  • *
  • Регистрация: Юни 2011
  • Публикации: 286
  • Местонахождение: Пловдив
  • Пол: Мъж
  • The Best Or Nothing
  • Репутация: +4
  • Автомобил: Mercedes E200 coupe,1995-та,М111.940
Мани,мани,взеха ми за проверката 4 лева,че и касова бележка ми пусна една жена вътре.УжасТ laf
Едно желание,една мечта-Mercedes Benz



Сподели темата


Етикети:
 

— Mercedes-Benz   „Най-доброто или нищо!” —

 Mercedes-Benz Bulgaria forum - Опознай един съвършено различен свят!

Developed by Mercedes-bg.info.© 2010-2024 Powered by Simple Machines Forum