Важна - полезна информация > Поправи си сам

Как да си оправим регулатора на вентилатора - "таралежа"

<< < (3/3)

jor000:
здравей! би ли се заел да ми изработиш такава транзисторна джаджа и за моята кола?
или поне съвет къде могат да ми го направят, понеже не съм в тези среди и нямам идея.
Жоро 0883 31 33 73

ceciko:
здравей колега.искам да те питам това "таралежче" дали ще стане за w210-2001 facelifta и дали ще можеш да ми го направиш.благодаря ти предварително.0888813536 ok

ivos:
Здравей колега,
Идея си нямам дали на твоята кола ще стане едно към едно. По-принцип не би трябвало да е проблем. Аз обаче не се занимавам с изработката и монтажа на регулаторите.

Bogo®:
Моля, придържайте се към темата "Как да си оправим регулатора на вентилатора - "таралежа"" на колегата ivos за която огромно му Благодаря! А не да му задавате въпроси: "Дали ще изработи тази негова модификация на таралежа". Според мен, стана ясно на всички, че колегата ivos, не иска и не желая да се нагърбва с подобна работа.

modo86:
Благодаря много за информацията  good job . Тъй като не ме бива в тази област възложих задачата на човек, които е добър в нея . Направи ми модула, но се оказа че не става изцяло за C180 94г. с Климатроник. С малко донастройка човекът го направи перфектно и сега всичко работи идеално. За Тези които не са се сблъскали все още ще допълня :
При C180 с таралеж с голямата бяла букса има малко разминаване с тази схема .... Например напреженията за регулиране на степените са от 0.7V до 5V и плюсът към вентилатора е постоянен.....
Дано това помогне на някой, а колкото до тези, които нямат възможност или знания - ето телефона на човека изработил старателно и 100% изпипано моето модулче 0894639966 - Петко  good job .... (за района на София)
Поздрави

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия