Свободна зона > Софтуер и OS

Твърдо съм решил изцяло да мина на OS Линукс.

(1/11) > >>

Bogo®:

От доста време съм се замислил на тази моя стъпка единствено ме възпираше досега някои програми с които работя, но има и за Линукс подобни единствено ще ми трябва време.
Избрал съм, като дистрибуция Ubuntu, ползвал съм е преди време (даже и статия писах на моя блог за нея), а и приятели Линукс фенове, ме посъветваха да мина към тази дистрибуция.
Ще се радвам някои Линукс потребител, да сподели своето мнение по въпроса.

M23J:
PC Linux мисля, че е водещият линукс от доста време. Убунту е най-рекламираната и най-популярната, което не е малко. Аз преди ползвах убунту за известно време през виртуална машина, но не ме изкефи чак толкова, че да премина изцяло. Особено сега съм доста доволен от Win 7 и трудно бих преминал пак линукс - там най-много ме дразни настройките и драйвери за принтери, безжична карта и т.н.

Vladek:
Защо мислите, че Линукса е ...хипер системата

Bogo®:

--- Цитат на: Vladek в  06 Април, 2011, 21:14:47 ---Защо мислите, че Линукса е ...хипер системата

--- Край на цитат ---
Повечето неща, които ни заобикалят са на OS Линукс, като започнем от нашия форум, хоста е базиран на Линукс, навигациите, спътниците, електроцентралите, управлението на корабите...доста са нещата...

Vladek:
Това е щото не плащаме

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия