Свободна зона > Софтуер и OS

ОС

(1/8) > >>

Vladek:

С "Виста" съм отдавна. Четох по някаи форуми(на различни езици), че вистата събирала разни файлове у папката ...winsxs. Някои се оплакват, че размерът на папката им надхвърля 60 гигабайта и вистата им ставала много "тежка". При мен тя е с обем ...12 гигабайта и все по нещо си чегърта диска. Понякога много се бави и все си преплита нещо ....дълги минути.
Ако някой знае, как да ги намаля и какво да махна то нея(може би и цялата папка) нека пише!
Благодаря, предварително!

Директора:
От колко време си с този уиндоус, имам предвид кога за последно е преинсталиран ...?
Колко ти хард диска?
Колко ти е свободното място в "Ц"-то?
И мислил ли си да смениш уиндоуса?

Vladek:

--- Цитат на: Директора в  02 Януари, 2011, 20:34:13 ---От колко време си с този уиндоус, имам предвид кога за последно е преинсталиран ...?
Колко ти хард диска?
Колко ти е свободното място в "Ц"-то?
И мислил ли си да смениш уиндоуса?

--- Край на цитат ---
Май 3 - 4 години.
Закупен, лицензен и май преди това още 1 година но ...копие
До сега не е преинсталиран и не е необходимо(според мен)
Има доста силни инструменти, но човек трябва да ги ...знае
Защо трябва да сменя уиндоуса
Ти с какъв си

Директора:
Аз съм с уиндоус 7 ... проблеми с него никакви ... като изключим някой игри, ама не вервам ти да се зарибяваш по игрици.
3-4 години за един уиндоус е доста ... сигурно и антивирусната ти програма не е оригинална/платена ...
Не ми каза колко свободно място имаш в "Ц" -то ...
Имаш всевъзможно гадинки в уиндоуса ... това да си с един уиндоус 3-4 години е като да не си смениш маслото на двигателя 3-4 години ,.... нали възможно е ... ама почти няма начин  laf

Кажи ми и с каква конфигурация си .... RAM памет, колко ГБ ти е хард диска и с какъв процесор си ...

Vladek:

--- Цитат на: Директора в  02 Януари, 2011, 21:38:55 ---Аз съм с уиндоус 7 ... проблеми с него никакви ... като изключим някой игри, ама не вервам ти да се зарибяваш по игрици.
3-4 години за един уиндоус е доста ... сигурно и антивирусната ти програма не е оригинална/платена ...
Не ми каза колко свободно място имаш в "Ц" -то ...
Имаш всевъзможно гадинки в уиндоуса ... това да си с един уиндоус 3-4 години е като да не си смениш маслото на двигателя 3-4 години ,.... нали възможно е ... ама почти няма начин  laf

Кажи ми и с каква конфигурация си .... RAM памет, колко ГБ ти е хард диска и с какъв процесор си ...

--- Край на цитат ---
Вистата е платена
Антивирусните май не са, но работят добре
Има нещо в настройките, което не го знам и това е проблема, според мен
Четох по форумите, че в тоя файл се трупат някакви неща, но не разбрах точно за какво става въпрос

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия