Свободна зона > Екскурзия с Mercedes Benz

екскурзии с бившият ми Mercedes Benz W124 200CE

(1/2) > >>

M23J:

Не се бях замислял на колко места съм ходил с моята 124-ка купе. Притежавах го 2 години и половина като за периода съм навъртял около 50 000км. предимно в чужбина. Ето къде съм ходил с любимата кола, надявам се да ви хареса:

Езерото Блед, Словения


Любляна, Словения (тук малко трудно изрових колата една сутрин)


Марибор, Словения


Предямски замък (или както там се пише на български)


Някакъв 'арбуретум' (нещо като ботаническа градина) в Словния, където по случайност имаше изложение на класически автомобили:


Пула, Хърватска




Венеция, Италия


Грац, Австрия


Виена, Австрия


Залцбург, Австрия


Кавала, Гърция


Брюксел, Белгия


Щутгард, Германия - там работата е ясна от предишната ми тема за музея на Мерцедес.

Кьолн, Германия


Дюселдорф, Германия


Утрехт, Холандия


Наймеген, Холандия


Има и още места, до където съм се закарвал с колата - Амстердам, крайбрежните курорти на Словения, Загреб и т.н. но или нямам снимки или не са ми на компютъра.

Директора:
Хоп ... за 2 години 50 хил км ... Ако беше Японски автомобил ... надали ...  rolling_on_the_floor



Още ме е яд, че го продаде.

M23J:
Според мен всеки автомобил, ако го поддържаш нормално ще мине и 100 000 за 2 години, но въпросът е дали ще ти е толкова кеф да ги минеш с нещо различно от  Mercedes-Benz-move

Vladek:
Снимките са суперски Happy
Само тия ли са ...
.................
Искам още снимки!!!
 duel
 beer
..............
 beer

M23J:
Има още много снимки, това са от личния ми апарат и където съм ходил съм щракал доста. Но самото докато прегледам албумите, за да компилирам тази тема ми отне към половин час.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия