Мерцедес седани > W201(190)

Проблем при палене на Мерцедес 190е, 2000 куб.

(1/9) > >>

Георги:

 здравейте колеги,аз имам такъв проблем с моят мерцедес 190е 2000куб.механичен инжекцион.след като изключа двигаотеля и минат няколко минути ,говоря за топъл мотор трудно пали.при първоначално завъртане припалва и гасне,след това следва много въртене за да запали.след първоначалното гаснене ако натисна педала на газта до долу пали по лесно.това палажение е и на газ и на бензин.смених регулатора на ниските обороти с нов на бош ,сменени са и бензиновите дюзи.по някога се случва и на студено да ми направи този номер но по рядко.

КривиЯ:
Добре дошъл ,Горги  handshake
Напиши откъде си ,за да може някой,ако знае нещо,да т насочи.
Успех в ремонта!

Георги:
живея във с.Брестник Пловдивско и другият проблем е че когато карам градско при спиране на кръстовища оборотите на двигателя са или окло1500 или под 800 заради това смених стъпковият мотор но без ефект,това е когато карам на газ на бензин ги държи около1200.

ПОРТОКАЛ !!!:
Дали някой газов клапан да не затваря или бензинов/ако има/ thinking

Меша смеските нещо. thinking

От коклко време е така? Как се стигна до тука или така е купена? Преди проблемацията ,бачкаше ли добре?

Георги:
както съм писал по горе сменил съм инжекторите с нови на бош не може да има смесване на горива иначе двигателят си работи идеално

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия