Важна - полезна информация > Поправи си сам

Хоби?!

(1/6) > >>

Vladek:

И така
Имам няколко, но електрониката ми си е одавна, но скоро отново ...изби(бях го позанемарил малко)
...............
Правя си едно зарядно за оловни акумулаторни батерии(автомабилни акумулатори)
Имам си едно, но тое доста голямо и тежко, пък е и за 12-24волта(камионджийско)
Преди мекец(като почна студът) ми влезе ...бръмбър в ...главата да си направя едно само за леки коли(на 12вота), ма с повечко екстри
Късно се сетих да снимам, но ще покажа снимки от ...финаната права
..............
Задачата, която си поставих е да бъде малко, леко, мощно, с автоматично изкл. след зареждане, автоматичен контрол на температурата, с цифров дисплей за показване на измерваните стойности и ....напърно автоматизирано
.............
Ето и фрагменти по създаването му




















..............
Та толкова за сега - битката продължава
...............
Ако има някой мераклия на тази тематика, нека да сподели знания и опит
 beer

Dydo:
Владек, ти си голяма работа  Happy. Аз нямам нерви да се занимавам с таквиз неща, а и не съм разбирко.
Явно ти се отдава, а и ти е кеф да го правиш welldone
Аз пък нямам хобита, а по-скоро обичам да правя определени неща-гледане на филми, мачове, пийване на ракийка, обикаляне с МБ, сбирки с приятели и ей така да си плещим глупости и т.н. от сорта. Ограничени интереси, ама що да правя beer

Bogo®:
Владек, гледам истински траф, а не като китайските на санитарния минимум, Браво отдава ти се тази работа. Happy Happy
Писти правил ли си или с кабели ги направи?

Vladek:
Направих писти но с поялничето от тинол, направо на пробна платка
Не ми се играеше да печатам писти с фото метод и после да ецвам платка с химикали голям въртел, пък схемичике съм ги направил с малко елементи и не си струва да се занимавам с "печатане" на платката
Така, че пистите са разработени, но са от тинолче

Bogo®:
Много добре са станали пистите, като се има надпредвид, че не си ги печатал. welldone welldone

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия